ماشین سازی تبریز در عوارضی شهرداری هگمتانه زمین گیر شد |
فوتبال ایران

ماشین سازی تبریز در عوارضی شهرداری هگمتانه زمین گیر شد |


در هفته هجدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم فوتبال شهرداری همدان با نتیجه 2 بر یک از سد ماشین سازی تبریز گذشت.

– “، لیگ دسته اول فوتبال کشور بعد از پشت سر گذاشتن تعطیلات نیم فصل امروز با 9 دیدار در شهرهای مختلف کشورمان از سر گرفته شد تا شاهد روشن شدن مجدد تنور این رقابت ها باشیم.

تیم فوتبال شهرداری همدان تنها نماینده پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین در این هفته میزبان تیم فوتبال ماشین سازی تبریز بود این دیدار از ساعت 14 در ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج برگزار شد.

شهرداریچی ها بعد از هفته ها نچشیدن طعم پیروزی در این دیدار محکوم به کسب 3 امتیاز بودند تا نوار تساوی های خود را بالاخره پاره کنند، در دقیقه 25 نیمه نخست شاگردان طلایی منش با شوت زیبای مهاجم تازه وارد خود نیما اسکندرزاده دروازه ماشین سازی تبریز را باز کردند.

اما تنها دقایقی بعد همدانی ها با اخراج پیمان حشمتی مدافع خود 10 نفره شدند تا کار در ادامه برای سیاهپوشان همدانی سخت شود و در نهایت نیمه دوم با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم خیلی زود در دقیقه 47 شهرداریچی ها با حرکت زیبای نیما اسکندرزاده توسط آرمین طلایی منش موفق شدند تا گل دوم خود را به ثمر برسانند تا کمی خیال خود را برای ادامه کار آسوده کنند.

ماشین سازی تبریز بعد از گل دوم حملات زیادی را انجام داد و شهرداریچی ها نیز در ضد حملات چندین بار تا آستانه زدن گل سوم پیش رفتند که با بدشانسی موفق به زدن گل نشدند.

در دقیقه 70 ماشین سازی تبریز نیز صاحب موقعیت پنالتی شد که این پنالتی از دست رفت اما در دقیقه 90 نیز یک بار دیگر داور یک پنالتی به سود این تیم گرفت که در نهایت اولین گل تبریزی ها بالاخره به ثمر رسید.

در نهایت این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود تیم فوتبال شهرداری همدان به پایان رسید.

تیم فوتبال شهرداری همدان در پایان هفته هجدهم با 23 امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی قرار دارد و هفته آینده 7 اسفند ماه میهمان تیم صدرنشین ملوان بندرانزلی خواهد بود.

کلید واژه ها: ماشین سازی تبریزلیگ دسته اول فوتبال کشورفوتبال شهرداری همدانماشین سازیلیگ دسته اول فوتبالفوتبالتیم فوتبالشهرداریتیم فوتبال ماشین سازی تبریزشهرداری همدانلیگ دسته اولفوتبال کشورتبریزماشینسازیهمداندیداردسته اوللیگ دستهتعطیلات نیم فصلکشورهفتهحاجی باباییکسب 3 امتیازتمدن ایرانایران زمینهمدانی هازمینکشورمانهگمتانهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.