صالحی‌امیری:مهدوی کیا و دو دستیارش حضور فعال کنار تیم امید ندارند. - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال ایران

صالحی‌امیری:مهدوی کیا و دو دستیارش حضور فعال کنار تیم امید ندارند. – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


رئیس کمیته ملی المپیک در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال امید برای حضور در بازی های آسیایی توضیح داد.

به گزارش ایلنا، رضا صالحی‌امیری در حاشیه رونمایی از تاریخ شفاهی ورزش، عنوان کرد: ما تالاری را در موزه ورزش افتتاح خواهیم کرد که جمیع این حرکات اقدامات ماندگار خواهد بود. بنای ما این است آنچه را که ضبط کردیم در شبکه‌های مختلف به صورت مستند پخش کنیم.

رئیس کمیته ملی المپیک درباره حضور کامرانی فر و جلسه با او درباره تیم امید، گفت: سعی می‌کنیم انشالله به زودی این موضوع داریم حل کنیم. امروز با کامرانی فر جلسه داشتم، برای ما مهم است ثبت نام امید برای بازی‌های آسیایی زود انجام شود، بازی‌های المپیک هم پیش روست و امید داریم این اتفاق بیفتد و طلسم فوتبال بشکند. مسئله اصلی که صحبت کردیم این است که در بحث تداوم حضور مهدوی‌کیا در تیم امید ابهام هست و قطعیت نیست، هنوز قرارداد رسمی بسته نشده و وی و دو دستیارش حضور فعال کنار تیم امید ندارند.

وی افزود: قرار است هفته آینده با فدراسیون برای ادامه روند حضور سرمربی و دستیارانش جلسه‌ای داشته باشیم. قرار شد کامرانی فر جلسه ای با او داشته باشد و ببیند آیا او تمایل حضور دارد یا خیر. چون این حضور کمرنگ است و اگر آمادگی نداشت سریع مربی جدید معرفی شود.

صالحی‌امیری خاطرنشان کرد: مسئولیت هدایت، نظارت و کار فنی برعهده فدراسیون است و ما وظیفه حمایت مالی، حقوقی و معنوی داریم. ما در سازماندهی و هدایت تیم نقشی نخواهیم داشت و این روند از قبل بوده است. رسالت حداکثر حمایتی را خواهیم داشت.

رئیس کمیته ملی المپیک درباره اینکه برخی رشته‌ها مانند ساواته و موی‌تای درخواست استقلال دارند، گفت: هر نوع تغییر انجمن‌ها تابع وزارت ورزش است و ما هم عضو آن کمیته هستیم. تا زمانی که وزارت تشخیص به تغییر ندهد استقلال قانونی نیست

 

انتهای پیام/منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.