حربه جدید یووه برای تمدید قرارداد دیبالا | بانوی پیر رویکرد
فوتبال جهان

حربه جدید یووه برای تمدید قرارداد دیبالا | بانوی پیر رویکرد


بانوی پیر رویکرد جدیدی برای تمدید قرارداد با دیبالا اتخاذ کرده است.

– ” و به نقل از پایگاه خبری فوتبال ایتالیا، باشگاه یوونتوس آماده است تا قرارداد اصلی پائولو دیبالا را که در ماه اکتبر با آن موافقت کرده بود به وی پیشنهاد دهد، اما به شرطی که مدیربرنامه های این بازیکن از دریافت کمیسیون انصراف دهد.

مذاکره یووه و دیبالا بر سر تمدید قرارداد ماه هاست که در جریان است.

در اکتبر 2021 کاپیتان یوونتوس با سران باشگاهش برای تمدید قرارداد با مبلغ 8 میلیون یورو در هر فصل به اضافه 2 تا 3 میلیون یورو پاداش های مختلف مربوط به عملکرد وی به توافق رسیده بودند.

سپس نظر این باشگاه نسبت به پیشنهاد ارائه شده برگشت و مشکلات متعدد دیبالا از جمله مصدومیت های او و نداشتن عملکرد متناسب و مدوام در زمین باعث شد تا یووه صرف نظر کرده و پیشنهاد پایین تری برای تمدید به این بازیکن ارائه دهد.

تغییر نظر باشگاه باعث عصبانیت این بازیکن شد تا جایی که مذاکرات برای مدت ها ادامه یافت اما تا این لحظه هیچ توافق جامعی حاصل نشده است.

قرارداد فعلی دیبالا در روز سی ام ژوئن به پایان می رسد و باشگاه یوونتوس در صورت عدم تمدید قرارداد وی، اجازه خروج رایگان ستاره آرژانتینی خود را صادر می کند.

حال یوونتوس پیشنهاد جدیدی به دیبالا و ایجنتش خورخه آنتون داده است تا شاید بتواند بالاخره به قضیه تمدید قرارداد کاپیتان دومش خاتمه ببخشد.

آنها آماده هستند تا با حقوق اولیه 8 میلیون یورویی به علاوه پاداش با دیبالا تمدید کنند اما تنها در صورتی که آنتون بپذیرد بخش بزرگی از کمیسیونی که در آن معامله دریافت می کرد را بی خیال شود.

یوونتوس عملاً دیبالا را در مقابل ایجنت خود قرار داده و امیدوار است تا با رودرروی هم قرارداد این دو طرف، قرارداد جدید خود را به ثبت برساند و لاجویا را در تورین نگه دارد.

کلید واژه ها: تمدید قراردادقرارداددیبالاتمدیدباشگاهپیشنهادتمدید قرارداد دیبالاکاپیتان یوونتوسیوونتوسباشگاه یوونتوسپائولو دیبالابازیکنعملکردمیلیونیووهپایگاه خبریاکتبرارائهبانوی پیرجدیدیوروکمیسیونمصدومیتکاپیتانانصرافمتناسبموافقتمشکلاتمذاکرهفوتبال



منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.