فوتبال جهان

فاش شد پشت پرده جدایی راموس از رئال | به نظر می رسد که جرارد


به نظر می رسد که جرارد پیکه، مدافع بارسلونا، در جدایی سرخیو راموس از رئال مادرید بی تقصیر نبوده است.

– راموس تابستان گذشته پس از سال ها حضور در رئال مادرید به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شده و به پاری سن ژرمن ملحق شد.

حالا روزنامه اسپانیایی اسپورت اطلاعاتی را منتشر کرده که نشان می دهد دستمزد دریافتی پیکه از بارسلونا در این اتفاق بی تاثیر نبوده است.

این روزنامه خبر داده که راموس در مذاکرات تمدید قراردادی که با مدیران رئال داشته به دستمزد دریافتی این هم تیمی قدیمی اش در تیم ملی اسپانیا از بارسا اشاره کرده و خواهان دریافت مبلغی در همان محدوده شده و این موضوع را علنا در مذاکرات مطرح کرده است.

اسپورت مدعی شده که وقتی راموس شنیده که مبلغ دریافتی دقیق پیکه از بارسلونا چقدر است از این که این مدافع میانی چندین فصل دستمزدی بسیار بالاتر از او دریافت کرده بسیار ناراحت و عصبانی شده است.

همین موضوع باعث شده که او در مذاکراتش با مدیران رئال حاضر به کوتاه آمدن و عقب نشینی از درخواستش نشود و در نهایت این روند منجر به ترک سانتیاگو برنابئو از سوی این بازیکن شد.

راموس در سال 2005 با قراردادی به ارزش 27 میلیون یورو از سویا به رئال مادرید پیوست و پس از 16 سال حضور در این تیم در نهایت به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شده و به پی اس جی رفت.

هرچند دوران حضور این بازیکن در تیم مائوریسیو پوچتینو چندان موفقیت آمیز نبوده و تحت تاثیر مصدومیت های متعدد و طولانی مدت این بازیکن قرار گرفته که چند بازی بیشتر برای پی اس جی انجام نداده است.

کلید واژه ها: راموسبارسلونارئال مادریددریافتیدستمزدروزنامه اسپانیاییرئالتیم ملی اسپانیامذاکراتاسپانیاروزنامهمادریداسپورتپیکهپاری سن ژرمنبازیکن آزادمدافع میانیسرخیو راموسجداییمدافعاسپانیاییاطلاعاتیقراردادیمبلغپشت پردهتابستانسن ژرمنتیم ملیبازیکنمدیرانمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.