اونای امری: یوونتوس شانس اصلی صعود است اما ما تسلیم نمی‌شویم - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

اونای امری: یوونتوس شانس اصلی صعود است اما ما تسلیم نمی‌شویم – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


سرمربی اسپانیایی اطمینان دارد که تیمش به اندازه کافی برای غلبه بر تیم‌هایی در سطح یوونتوس توانمند است.

طرفداری | از شب سوم در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، ویارئال فردا شب میزبان یوونتوس خواهد بود. ویارئال با توجه به برگزاری این جدال در استادیوم دلا سرامیکا و حضور هواداران، قصد استفاده از چنین شرایطی را دارد. اونای امری امروز در کنفرانس خبری پیش از مسابقه ویارئال – یوونتوس شرکت کرد و از شرایط این دیدار و وضعیت دو تیم گفت:

یوونتوس با توجه به تاریخ‌اش، رقیب قابل احترامی است. آن‌ها یکی از بهترین تیم‌های کشور ایتالیا هستند و تجربه زیادی در چمپیونز لیگ دارند. همچنین یووه بازیکن‌هایی برای رقابت در چنین سطحی در اختیار دارد. ولاهوویچ در فیورنتینا ۱۷ بار گلزنی کرد و بازیکنی در بالاترین سطح است. او انگیزه بسیار زیادی برای بازی کردن و پیروزی دارد. 

ترجیح می‌دهیم در مقابل یوونتوس با تمام توان و بهترین ترکیبش قرار بگیریم. آن‌ها شانس بیشتری برای صعود به دور بعد دارند اما ما تسلیم نخواهیم شد زیرا توانایی شکست دادن تیم‌هایی از بالاترین سطح را داریم و فردا این کار را تکرار خواهیم کرد. یوونتوس همواره کیفیت بالایی ارائه می‌دهد و در فاز دفاعی بسیار قدرتمند است. آن‌ها می‌توانند مانع موقعیت سازی رقبا شوند بنابراین ما باید از روش‌ها و فضاهای متفاوتی برای خلق موقعیت استفاده کنیم. 

 بازیکنان ملی‌پوش و با تجربه زیادی در ترکیب یوونتوس حاضر هستند. ما هم بازیکنانی با چنین خصوصیاتی در اختیار داریم، رائول آلبیول، پائو تورس یا خوان فویث. برای رسیدن به این مرحله تلاش زیادی داشته‌ایم و حالا به دنبال به پیروزی هستیم نه فقط ارائه یک نمایش خوب.

حذف قانون گل زده در خانه حریف؟ 

با وضع قانون جدید، دیگر هیچ برتری برای ما یا تیم رقیب وجود ندارد. شرایط کاملا نرمال است. پیش از این گلزنی در خانه حریف ارزشمند بود ولی الان تفاوتی ندارد. حالا به چه چیزی نیاز داریم؟ پیروزی.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.