فوتبال ایران

هشدار جدی حسین عبدی به پرسپولیسی ها | تیم ها با شناخت خوبی


تیم ها با شناخت خوبی نسبت به پرسپولیس به میدان می روند و به خوبی بازیکنان را آنالیز می کنند و در مجموع همه رقبا شناخت خوبی از سرخپوشان دارند.

– تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در هفته هجدهم لیگ برتر آلومینیوم اراک را شکست دهد تا همچنان در کورس قهرمانی با استقلال باقی بماند.

حسین عبدی در مورد عملکرد تیم برابر آلومینیوم، رامین رضاییان در بازگشت به پرسپولیس، شانس موفقیت تیم و … صحبت هایی انجام داد که در زیر می خوانید: عملکرد تیم در نیم فصل دوم را چگونه ارزیابی می کنید؟ پرسپولیس در نیم فصل دوم با پیروزی کار خود را آغاز کرد و این به ما کمک کرد که در کورس بمانیم.

امتیازات باقی مانده خیلی مهم است و دیگر نباید امتیازی از دست بدهیم.

دیدار با آلومینیوم را چطور دیدید؟ آلومینیوم از تیم های خوب لیگ است؛ تیمی است که فوتبال با کیفیتی بازی می کند.

با این حال پرسپولیس با تغییراتی که ایجاد کرد توانست در گلزنی خوب عمل کند و نتیجه بگیرد.

با توجه به بردهای پرسپولیس شرایط را چگونه می بینید؟ پرسپولیس برای رقبا شناخته شده است.

تیم ها با شناخت خوبی نسبت به پرسپولیس به میدان می روند و به خوبی بازیکنان را آنالیز می کنند که برای مثال در دیدار مقابل آلومینیوم دیدیدم که تا حریف گل خورد دیگر برنامه اش به هم ریخت و بی مهابا حمله کرد.

این موضوع به پرسپولیس کمک کرد تا گل های بیشتری به ثمر برساند.

باید از این موضوع درس بگیرد که در هر مسابقه برای اینکه بتواند برنامه هایش را به خوبی در زمین اجرا کند، زودتر به حریفان گل بزند.

عملکرد رامین رضاییان را چطور دیدید که از او به عنوان بمب نقل و انتقالات یاد می شد؟ رامین بازیکن خوب، فوق العاده و با تجربه ای است که هم در دفاع و هم در حمله تاثیرگذار است.

از طرفی تجربه او می تواند به ما کمک زیادی کند اما از الان نمی شود از او توقع زیادی داشت و باید به او زمان داد.

در حال حاضر کورس قهرمانی را میان پرسپولیس و استقلال چطور می بینید؟ دیگر باید محتاط بود و نباید امتیازی از دست داد.

باید تلاش کنیم تا امتیازی از دست ندهیم.

در این شرایط شهرآورد پیش رو فوق العاده جذاب خواهد بود.

پرسپولیس روز چهارشنبه (4 اسفند) از ساعت 17 و در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور سیرجان میهمان گل گهر است.

کلید واژه ها: پرسپولیسآلومینیومنیم فصل دومتیم فوتبال پرسپولیسهفته هجدهم لیگ برترحسین عبدیآلومینیوم اراکنیم فصلرامین رضاییانعملکردفوتبالکورس قهرمانیپرسپولیسی هاتیم هاشناختتیم فوتبالعبدیبازیسرخپوشانکورسموفقبازیکنانحسینباقیلیگ برترقهرمانیرضاییاناستقلالارزیابیبازگشتمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.