اوبامیانگ: به دمبله گفتم باید اینجا بمانی؛ تایرون مینگز سرسخت‌ترین مدافعی است که دیده‌ام - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

اوبامیانگ: به دمبله گفتم باید اینجا بمانی؛ تایرون مینگز سرسخت‌ترین مدافعی است که دیده‌ام – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


اوبامیانگ از هم‌تیمی شدن با ارلینگ هالند در بارسلونا استقبال می‌کند.

طرفداری | پیر امریک اوبامیانگ روز گذشته عملکرد فوق‌العاده‌ای در برابر والنسیا داشت و موفق به هتریک در مستایا شد. او امروز در مصاحبه‌هایی جداگانه با دو رسانه مطرح کاتالونیایی، موندو دپورتیوو و اسپورت، در خصوص مسائل متفاوتی صحبت کرد.

ارلینگ هالند:

هالند در بارسلونا؟ من همیشه از رقابت سالم با هم‌تیمی‌هایم استقبال کرده‌ام. بازی کردن در کنار هالند با پیراهن بارسلونا افتخار بزرگی برای من خواهد بود. با وجود سن پایین، او یکی از بهترین‌ بازیکنان جهان است. من یک سرمربی نیستم، اما فکر می‌کنم که هالند یک بازیکن عالی است. او گل‌های زیادی می‌زند و قدرت بدنی و سرعت بسیار خوبی دارد. با وجود بدن بزرگش، او دوندگی زیادی دارد. 

 دوستان زیادی در تیم‌های سابقم دارم و هرگز آن‌ها را فراموش نمی‌کنم. هر وقت که بتوانم بازی‌های آن‌ها را تماشا می‌کنم. مثل بازی آرسنال در روز شنبه که برنتفورد را با نتیجه ۲-۱ شکست داد.

وضعیت عثمان دمبله:

 حقیقت این است که قبل از انجام انتقال، دمبله با ارسال پیغامی از من پرسید که قصد پیوستن به بارسلونا را دارم یا نه. اما من نمی‌خواستم باعث سردرگمی او بشوم چون در حال تصمیم‌گیری برای آینده‌اش بود. البته چند بار دیگر با هم صحبت کردیم. 

خیلی خوشحالم که دمبله اینجا است. اولین باری که به اینجا آمده‌ام، به او گفتم “باید همین‌جا بمانی”. دوباره هم‌بازی شدن با دمبله اتفاق ویژه‌ای است، ما در دورتموند یک سال بی‌نظیر را در کنار هم سپری کردیم و او بازیکن بی‌نظیری است. او در کار با توپ یکی از بهترین‌های دنیا محسوب می‌شود.

ممکن است دمبله نظرش را تغییر دهد و در بارسا بماند؟

نمی‌دانم. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که در زندگی هر اتفاقی امکان‌پذیر است. من به او گفتم که باید در بارسا بماند. 

الگوی دوران کودکی من؟ رونالدو نازاریو.

 سرسخت‌ترین مدافعی که در مقابلش بازی کرده‌ام؟ تایرون مینگز. 

 استادیومی که بیشترین تاثیر را روی من داشت؟ نیوکمپ.

 منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.