تورس نه؛ رحیم گزینه بارسلونا از سیتی بود
فوتبال جهان

تورس نه؛ رحیم گزینه بارسلونا از سیتی بود


باشگاه بارسلونا ماه گذشته و در اوایل پنجره نقل و انتقالات زمستانی، با پرداخت 55 میلیون یورو به اضافه 10 میلیون پاداش فران تورس، ستاره اسپانیایی و جوان را از منچسترسیتی جذب کردند. شرایط تا به حال باب میل این بازیکن پیش نرفته و عملکرد ضعیف و از دست دادن فرصت های فراوان از سوی فران تورس در دیدار مقابل ناپولی باعث افزایش انتقادات نسبت به عملکرد این مهاجم جوان شد.

اما نشریه تایمز در گزارشی مدعی شد او هدف اول کاتالان ها در فصل زمستان نبوده و بارسلونا قبل از خرید فران تورس در ژانویه قصد داشته رحیم استرلینگ، گلزن انگلیسی را از منچسترسیتی به خدمت بگیرد. ستاره ماه های اخیر سیتی در فصل گذشته جایی در ترکیب ثابت پپ گواردیولا نداشته و خودش نیز خواهان جدایی از این تیم بود، اما شرایط در سال جاری برای رحیم استرلینگ متفاوت شده و به همین علت او تمایلی به جدایی نشان نداد.

رحیم استرلینگ در ماه های گذشته یکی از بازیکنان ثابت و مهم ترکیب سیتی بوده و به همین دلیل فکر جدایی به طور کامل از سر او خارج شده است. این بازیکن هفته گذشته به زیبایی در لیگ قهرمانان توانست دروازه اسپورتینگ را باز کرده و با زدن 24 گل، در کنار پل اسکولز به دومین گلزن انگلیسی برتر تاریخ لیگ قهرمانان اروپا بدل شود. با توجه به علاقه شدید خود فران تورس به انتقال به بارسلونا، پپ گواردیولا اجازه جدایی زودهنگام برای این ستاره اسپانیایی را صادر کرد و البته در نهایت رحیم استرلینگ در رختکن سیتیزن ها ماندنی شد.

 

 منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *