فوتبال جهان

جشن ۴۰۰ میلیونی‌شدن رونالدو+عکس


به گزارش وانانیوز، 

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی و ۲۷ ساله منچستریونایتد امروز تبدیل به اولین فردی در جهان شد که به رکورد ۴۰۰ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام رسیده است. این گلزن مشهور و باتجربه فعالیت زیادی در این شبکه داشته و درآمد هنگفتی نیز از این راه به جیب می‌زند. 

البته در روزهای اخیر اخباری در مورد حضور برخی دنبال کننده‌های جعلی در بین هواداران کریستیانو رونالدو و دیگر ستاره‌های دنیای فوتبال از جمله لیونل مسی شنیده شد، اما به هر ترتیب این بازیکن به دستاورد بزرگی رسیده است. حالا کریستیانو رونالدو با انتشار ویدئویی از این بابت از هواداران خود تشکر کرده است.

کریستیانو رونالدو در این پیام ویدئویی گفت: “سلام دوستان، ۴۰۰ میلیون دنبال کننده … وای، چه عددی، پس حالا دیگر می‌توانم بگویم سیووو (خوشحالی معروف رونالدو).  فوق العاده است، عجب لحظه بزرگی برای من رقم خورده، بدون شما رخ دادن هیچ‌یک از اینها ممکن نیست و باید از صمیم قلبم از شما تشکر کنم. همین‌طور ادامه بدهید. من زندگی خود و همه‌چیز را با شما به اشتراک خواهم گذاشت و شما لیقاتش را دارید. خیلی ممنون و بیایید این روند را تا ۱۰۰، ۲۰۰ میلیون دنبال کننده دیگر ادامه دهیم. مرسی دوستان.”

جشن ۴۰۰ میلیونی‌شدن رونالدو/عکسمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *