عزیزی‌خادم اشتباهی به فوتبال آمده بود / به زیبا بازی کردن جام نمی‌دهند
فوتبال ایران

عزیزی‌خادم اشتباهی به فوتبال آمده بود / به زیبا بازی کردن جام نمی‌دهند


سعید مراغه‌چیان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس ورزشی شبکه خبری تهران‌نیوز درباره عزل شهاب‌الدین عزیزی‌خادم از ریاست فدراسیون فوتبال توسط اعضای هیئت رئیسه و انتخاب میرشاد ماجدی به‌عنوان سرپرست این فدراسیون اظهار کرد: بنده هیچ شناختی از عزیزی‌خادم نداشتم و شنیده بودم که فرد صنعتی است و نه فوتبالی، اما انتظار نداشتم مجمع فدراسیون فوتبال به این سادگی به او رأی بدهد و معتقد عزیزی‌خادم اشتباهی به فوتبال آمده بود.

وی با بیان این‌که فوتبالی‌ها از انتخاب عزیزی‌خادم به‌عنوان رئیس فدراسیون تعجب کردند، اضافه کرد: فردی که به یکباره رأی مجمع را برای رسیدن به ریاست فدراسیون فوتبال جمع کرده بود نشان می‌داد که اعضای مجمع نیز در انتخاب خود اشتباه کردند.

بیشتر بخوانید:

مدیرعامل سابق استقلال به این باشگاه خیانت کرد

پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به انتخاب میرشاد ماجدی به‌عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال عنوان کرد: ماجدی فوتیالیست بوده و فرد باسواد و مسلط به زبان انگلیسی است و قطعاً می‌تواند امور فدراسیون را جلو ببرد.

مراغه‌چیان درباره اینکه عنوان می‌شود شاید محمد دادکان از سوی مجمع برای ریاست فدراسیون فوتبال انتخاب شود، ارزیابی شما از این موضوع چیست؟ بیان کرد: دادکان فردی سرد و گرم چشیده است که مشکلات فوتبال را درک کرده و می‌تواند فوتتبال ایران را به ساحل آرامش برساند.

استقلال با مجیدی اوج گرفته است

وی در بخش دیگری از گفت‌وگو با «تهران‌نیوز» به وضعیت این روزهای استقلال اشاره و تبیین کرد: استقلال با مجیدی اوج گرفته و در مسیر قهرمانی قرار دارد و بازیکنان، کادرفنی و مدیریت باشگاه استقلال باید به دور از هر حاشیه با وحدت و اتحاد قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی را به هواداران هدیه دهند.

هافبک اسبق تیم استقلال تهران درباره اینکه عده‌ای معتقدند که استقلال مجیدی زیبا بازی نمی‌کند، متذکر شد: به زیبا بازی کردن جام نمی‌دهند، استقلال اگر زیبا هم بازی کند، اما پایان فصل دستش به جام نرسد عنوان نمی‌کنند که این تیم زیبا بازی می‌کرد، امام جام نگرفت.

مراغه‌چیان با بیان اینکه استقلال راه دشواری برای قهرمانی دارد و باید در هر بازی با انگیزه بازی کند، یادآور شد: در فصل جاری هیچ تیمی را پیدا نمی‌کنید که فوتبال زیبایی به نمایش بگذارد و حتی پرسپولیس و سپاهان نیز از دوران اوج خود فاصله دارند.

وی در پاسخ به این سوال که مدعیان قهرمانی امسال را چه تیم‌هایی می‌دانید؟ تشریح کرد: استقلال، پرسپولیس و سپاهان مدعیان اصلی قهرمانی هستند، هرچند سپاهان از قافله عقب افتاده، اما می‌تواند در ادامه برای سرخابی‌ها دردسرساز شود.

انتهای پیام/۴۰۷۸/منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.