سری A| ناپولی فرصت صعود به صدر جدول را از دست داد | تیم فوتبال
فوتبال جهان

سری A| ناپولی فرصت صعود به صدر جدول را از دست داد | تیم فوتبال


تیم فوتبال ناپولی با رضایت دادن به یک تساوی خارج از خانه، فرصت صدرنشینی در جدول رده بندی سری A را بر باد داد.

– ، در آخرین شب از هفته بیست و ششم لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا، شب گذشته (دوشنبه) 2 بازی برگزار شد که در اولین و مهمترین آنها تیم فوتبال ناپولی در خانه کالیاری به تساوی یک – یک رضایت داد.

ناپولی که در صورت پیروزی در این بازی می توانست بالاتر از تیم های شهر میلان در صدر جدول رده بندی سری A قرار بگیرد، در حالی به یک امتیاز بسنده کرد که تا آستانه قبول شکست هم پیش رفت.

کالیاری با گلزنی گاستون پریرو در دقیقه 58 از شاگردان لوچانو اسپالتی پیش افتاد و تنها سه دقیقه به پایان کار مانده بود که ویکتور اوسیمهن گل تساوی را برای ناپولی زد تا این تیم را از قبول پنجمین شکستش در فصل جاری نجات دهد.

با این نتیجه، ناپولی 54 امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به اینتری که همین تعداد امتیاز دارد، در رده سوم باقی ماند.

میلان هم با 56 امتیاز همچنان صدرنشین است.

کالیاری هم با وجود یک امتیازی که از این بازی گرفت، با 22 امتیاز همچنان در رده هجدهم جدول قرار دارد.

در دومین بازی هم از شب آخر هفته بیست و ششم سری A ایتالیا هم تیم بولونیا پذیرای نزدیک ترین تعقیب کننده اش در جدول رده بندی، تیم اسپتزیا بود و این بازی با نتیجه 2 بر یک به سود بولونیا خاتمه یافت.

نتیجه این بازی، بولونیای تحت هدایت سینیشا میهایلوویچ را با 31 امتیاز تا رده دوازدهم بالا برد اما اسپتزیا را با 26 امتیاز در رده پانزدهم جدول نگه داشت.

کلید واژه ها: ناپولیتیم فوتبال ناپولیجدول رده بندیتیم فوتبالامتیازفوتباللیگ دسته اول فوتبالرده بندیتساویکالیاریویکتور اوسیمهنلوچانو اسپالتیجدولگاستون پریرولیگ دسته اولرضایتدقیقهیک امتیازشهر میلانبازیشکستفرصتصدرنشینیبندیخانهتفاضل گلگل تساویدسته اوللیگ دستهتساوی یکمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *