فورلان: یوونتوس مدعی قهرمانی در اروپا است - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

فورلان: یوونتوس مدعی قهرمانی در اروپا است – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


دیگو فورلان معتقد است یوونتوس یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا در این فصل است و انتظار دارد یک بازی هیجان انگیز مقابل ویارئال برگزار شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، در دیگر دیدار ویارئال در خانه به دیدار یوونتوس می رود. زیردریایی های  زرد در گروه F پس از منچستریونایتد در رده دوم قرار گرفتند و به این مرحله رسیدند، در حالی که یووه بالاتر از چلسی مدافع عنوان قهرمانی در صدر گروه H قرار گرفت.

دیگو فورلان درباره این دیدار گفت: متاسفم دیبالا در زمین نخواهد بود، دوست داشتم او را ببینم. با این حال، یووه تیم بسیار قدرتمندی است و آلگری جانشینانی خواهد داشت که از عهده کار برآیند. من انتظار دارم فوتبال معمولی ویارئال را در این دیدار ببینم. هر بازی داستان خودش را دارد. تاریخ یوونتوس را همه می دانیم، آنها باشگاهی پر از قهرمانی و پیروزی هستند.  شما همیشه باید مراقب آنها باشید، هرگز آنها را دست کم نگیرید. آنها همیشه قادر به هر کاری هستند.

مهاجم سابق منچستریونایتد به این موضوع اشاره کرد که آیا بیانکونری یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ قهرمانان امسال است یا خیر.

او در این زمینه گفت: اغلب اوقات ما اشتباه می کنیم که تیم ها را بر اساس عملکرد آنها در لیگ های ملی ارزیابی می کنیم. تاریخ به ما می‌آموزد که لیگ قهرمانان را باشگاه‌هایی برده‌اند که در لیگ های خود با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کردند، می‌توان چندین نمونه از این را مثال زد. همانطور که گفتم، تاریخ و سنت یووه همیشه باید مورد احترام و توجه قرار گیرد. برای من آنها همیشه باید به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی در نظر گرفته شوند.

نظرات خود را در مورد اونای امری و ماسیمیلیانو آلگری بیان کرد و گفت: آنها دو مربی بزرگ هستند، هر دو بسیار تاکتیکی و با تجربه هستند. من کنجکاو هستم که ببینم آنها برای خنثی کردن حریفان خود چه استراتژی ای را تدارک خواهند دید.

انتهای پیاممنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.