باشگاه یوونتوس تایید کرد؛ پایان تحقیقات در مورد حساب سازی و تخلفات مالی - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

باشگاه یوونتوس تایید کرد؛ پایان تحقیقات در مورد حساب سازی و تخلفات مالی – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


به نظر می رسد باشگاه یوونتوس در پرونده های مالی خود کار اشتباهی انجام نداده است.

به گزارش طرفداری و به نقل از گل، در ماه های اخیر شایعاتی در مورد تخلفات مالی باشگاه یوونتوس به گوش می رسد و به همین خاطر تحقیقات گسترده ای در این مورد انجام شد. با این حال باشگاه یوونتوس با انتشار بیانیه ای اعلام کرده است که این تحقیقات حالا به طور رسمی به پایان رسیده است. در بیانیه باشگاه یوونتوس آمده است:

باشگاه فوتبال یوونتوس به اطلاع می رساند که طبق اعلام دادستانی فدرال در مورد  ارزیابی اثرات برخی از نقل و انتقالات حقوق بازیکنان بر صورت های مالی و حسابداری سود برای نقض مفروض ماده ۳۱ بند یک و مواد ۶ و ۴ قانون عدالت ورزشی و اطلاع‌رسانی در مورد برخی از نقل و انتقالات تکمیل شده در سال‌های مالی ۲۰۱۸/۱۹، ۲۰۱۹/۲۰ و ۲۰۲۰/۲۱، اعمال انضباطی توسط دفتر دادستان فدرال صورت نخواهد گرفت. باشگاه یوونتوس اکنون به سوابق دسترسی خواهد داشت و دفاعیات خود را مطابق با شرایط مندرج بیان می کند و اطمینان دارد که در موقعیتی خواهد بود که صحت رفتار خود را نشان دهد.

باشگاه یوونتوس از ابتدای این تحقیقات اعلام کرده بود کار اشتباهی انجام نداده و به همین خاطر به طور کامل با بازرسان همکاری کرد. این اولین بار نیست که یوونتوس به فساد مالی متهم می شود و این باشگاه در پرونده معروف کالچوپولی به خاطر تخلفات خود از سری آ به سری ب فرستاده شد.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.