واکنش باشگاه ملوان به جذب مرادمند و یزدانی | سرپرست تیم فوتبال
فوتبال ایران

واکنش باشگاه ملوان به جذب مرادمند و یزدانی | سرپرست تیم فوتبال


سرپرست تیم فوتبال ملوان بندر انزلی نسبت به شایعه جذب دو بازیکن استقلال واکنش نشان داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، روز گذشته به نقل از پژمان نوری مالک باشگاه ملوان عنوان شد که این باشگاه اقدامات لازم را برای حضور دو بازیکن سرباز استقلال یعنی محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی را انجام داده و با آغوش باز پذیرای آنها خواهد بود.

حسین برومند سرپرست تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در این خصوص به خبرنگار ورزشی فارس گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد.

من با پژمان نوری صحبت کردم و او اصلا چنین حرف هایی را نزده، ما اصلا بحثی در این مورد نداریم و صحبتی هم در مورد دو بازیکن سرباز استقلال مطرح نشده است.

برومند تصریح کرد: مازیار زارع هم در این مورد نظری ندارد، بازیکنان مدنظر او جذب شده اند و اکنون لیست تیم جای خالی ندارد.

از فدراسیون فوتبال و ستاد کل نیروهای مسلح نیز با من تماس گرفتند، از ستاد کل به من گفتند آیا این بازیکنان را می خواهید که من با توجه به صحبت هایی که با مازیار زارع داشتم، گفتم سرمربی ما در مورد آنها نظری ندارد و به دنبال جذب این بازیکنان نیستیم.

شاید در آینده اتفاقاتی بیفتد که ما از آن بی خبریم اما در حال حاضر زارع نفراتی را که می خواسته جذب شده اند و کسی را مدنظر ندارد.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: ملوان بندر انزلیتیم فوتبال ملوانخبرنگار ورزشیبازیکنباشگاه ملواناستقلالملوانسرپرست تیمتیم فوتبالبندر انزلیپژمان نوریستاد کل نیروهای مسلحباشگاهفوتبالمحمدحسین مرادمندفدراسیون فوتبالمرادمندخبرنگاربازیکن استقلالموردسرپرستبرومندیزدانیسیاوش یزدانینیروهای مسلحمالک باشگاهمازیار زارعانزلیپژمانواکنشمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.