آگوئرو: دوست دارم فوتبال بازی کنم اما می ترسم؛ دیگر مسابقات را تماشا نمی کنم - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

آگوئرو: دوست دارم فوتبال بازی کنم اما می ترسم؛ دیگر مسابقات را تماشا نمی کنم – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


سرخیو آگوئرو می گوید دیگر اخبار و مسابقات دنیای فوتبال را دنبال نمی کند.

به گزارش طرفداری و به نقل از گل، سرخیو آگوئرو، مهاجم سابق منچسترسیتی و بارسلونا بعد از تشخیص مشکل قلبی اش و به توصیه پزشکا از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. حال این بازیکن در مورد برنامه هایش برای آینده صحبت کرده است. او در این باره گفت:

این روزها دوست دارم بازی کنم اما می ترسم. در تمام عمرم با شدت زیاد تمرین کردم و در تورنمنت های مهم به میدان رفتم. فوتبال نگاه نمی کنم و اخبار آن را هم دنبال نمی کنم. برایم اهمیتی ندارد چه اتفاقاتی در جریان است. تمرکزم روی چیزهایی است که دوست دارم. هر از گاهی فکر برگشت به فوتبال به ذهنم می رسد اما می دانم توانایی انجام این کار را ندارم. به من گفتند خوش شانس بودم چون ممکن بود به راحتی حمله قلبی به من دست دهد. حالا وقت استراحت است. از کارهایی که در حال انجام آن هستم لذت می برم.

 او در ادامه و در مورد حضورش در جام جهانی قطر گفت:

هنوز در حال صحبت هستیم تا ببینیم من چه نقشی خواهم داشت. رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین همیشه با من خوب بوده و از من درخواست کرد به تیم ملی بیایم. داریم صحبت می کنیم تا شاید برای قرعه کشی جام جهانی حاضر باشم. رابطه خوبی با بازیکنان تیم ملی دارم. آنجا خواهم بود تا در شرایط سخت کمکشان کنم.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.