چرا ماجرای انضباطی فرزاد مجیدی در کانال باشگاه اعلام نشد؟
فوتبال ایران

چرا ماجرای انضباطی فرزاد مجیدی در کانال باشگاه اعلام نشد؟


کاپیتان تیم استقلال تهران در حالی مورد غضب سرمربی این تیم قرار گرفته است که ظاهرا اجرای احکام انضباطی در این باشگاه حالات مختلفی دارد.

– ” کاپیتان تیم استقلال تهران در حالی مورد غضب سرمربی این تیم قرار گرفته است که ظاهرا اجرای احکام انضباطی در این باشگاه حالات مختلفی دارد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال تهران پیش از دیدار مقابل فجرسپاسی در هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال با یک حاشیه بزرگ رو به رو شده است.

باشگاه استقلال تهران که با تاکید سرمربی این تیم تلاش زیادی برای حفظ آرامش و اتحاد در مسیر کسب موفقیت دارد، به یکباره اسیر حاشیه خودساخته ای شد.

وریا غفوری، کاپیتانی که فرهاد مجیدی علاقه زیادی مطابق گفته هایش برای دیدن جام قهرمانی در دستانش دارد، روز گذشته در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار گرفت.

سایت رسمی باشگاه استقلال نوشت: “با اعلام کادرفنی تیم فوتبال استقلال، وریا غفوری به دلیل تخلف انضباطی در تمرین روز دوشنبه دوم اسفند 1400 در اختیار باشگاه استقلال قرار گرفته و مجوز شرکت در تمرینات این تیم را نخواهد داشت.

” بر اساس منابع موثق در تمرین روز گذشته غفوری همانطور که مصاحبه اش هم اعلام کرد مصدومیت ناخن پایش اجازه ندارد نتوانست به فعالیت ادامه بدهد و با ناراحتی به رختکن رفت که این رفتار او بی انضباطی تلقی شده و ظاهرا طی یک سوتفاهم در اختیار کمیته انضباطی قرار گرفت.

استقلال که در مسیر کسب جام قهرمانی لیگ برتر و پایان ناکامی 10 ساله آبی ها در لیگ برتر قدم گذاشته درحالی دچار یک حاشیه خودساخته شده که سرمربی تیم در قبال برادرش و مورد انضباطی چنین رفتار شتاب زده در اطلاع رسانی و انتشار خبر جریمه فرزاد مجیدی نداشت.

اگر در سایت رسمی باشگاه استقلال نام فرزاد مجیدی را جستجو کنید پیش از خبر بازگشت او به تمرین پس از جریمه انضباطی هیچ اطلاع رسانی ای در مورد اینکه او از سمت فرهاد مجیدی در اختیار باشگاه قرار گرفته باشد، وجود ندارد و سرمربی در کنفرانس خبری بود که در پاسخ به سوال خبرنگاران اعلام کرد برادرش جریمه شده است.

مجیدی که در صحبت هایش تاکید بسیار بالایی برای همدلی و اتحاد برای کسب موفقیت استقلال دارد باید این سوال را از خود بپرسد که بهتر نبود، چنین رفتار شتاب زده ای در فاصله کوتاه تا مسابقات حساسی مانند شهرآورد پایتخت و همچنین مقطع حساس برای حفظ صدرنشینی جدول رده بندی مسائلی که به قول خودش درون خانوادگی هستند را بدون سروصدا حل می کرد یا اینکه اکنون پاسخگو بودن به حاشیه خودساخته بیشتر سود دارد؟ انتهای پیام/
کلید واژه ها: استقلال تهرانباشگاهکاپیتان تیم استقلالاستقلالتیم استقلال تهرانباشگاه استقلالاحکام انضباطیتیم استقلالکاپیتانتهرانباشگاه استقلال تهرانکمیته انضباطی باشگاهسرمربیلیگ برتر فوتبالکمیته انضباطیخبرنگار ورزشیقرارفرزاد مجیدیهفته نوزدهمفرهاد مجیدیمسابقات لیگجام قهرمانیمجیدیحاشیهاحکاماعلامحفظ آرامشموردفجرسپاسیلیگ برترمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *