نیروهای مسلح 2 بازیکن استقلال را به تیم لیگ یکی پیشنهاد داد | پاسخ دور از انتظار به این درخواست
فوتبال ایران

نیروهای مسلح 2 بازیکن استقلال را به تیم لیگ یکی پیشنهاد داد | پاسخ دور از انتظار به این درخواست


سرپرست تیم فوتبال ملوان بندر انزلی نسبت به شایعه جذب دو بازیکن استقلال واکنش نشان داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین، انتقال محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی دو بازیکن سرباز استقلال به تیم ملوان روز گذشته خبرساز شد و به نقل از پژمان نوری، مالک باشگاه ملوان، باشگاه ملوان اقدامات لازم برای حضور این دو بازیکن در باشگاه فراهم کرده است، اما امروز سرپرست تیم فوتبال ملوان بندر انزلی بطور کل اخبار مربوط به این انتقال را شایعه خواند.

حسین برومند، سرپرست تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در این خصوص به فارس گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد.

من با پژمان نوری صحبت کردم و او اصلا چنین حرف هایی را نزده، ما اصلا بحثی در این مورد نداریم و صحبتی هم در مورد دو بازیکن سرباز استقلال مطرح نشده است.

برومند تصریح کرد: مازیار زارع هم در این مورد نظری ندارد، بازیکنان مدنظر او جذب شده اند و اکنون لیست تیم جای خالی ندارد.

از فدراسیون فوتبال و ستاد کل نیروهای مسلح نیز با من تماس گرفتند، از ستاد کل به من گفتند آیا این بازیکنان را می خواهید که من با توجه به صحبت هایی که با مازیار زارع داشتم، گفتم سرمربی ما در مورد آنها نظری ندارد و به دنبال جذب این بازیکنان نیستیم.

شاید در آینده اتفاقاتی بیفتد که ما از آن بی خبریم اما در حال حاضر زارع نفراتی را که می خواسته جذب شده اند و کسی را مدنظر ندارد.

کلید واژه ها: ملوان بندر انزلیتیم فوتبال ملوانبازیکنملوانسرپرست تیمتیم فوتبالبندر انزلیاستقلالبازیکن استقلالباشگاه ملوانپژمان نوریباشگاهسرپرستفوتبالمحمدحسین مرادمندانزلیموردبرومندانتقالبندرسیاوش یزدانیمالک باشگاهمازیار زارعشایعهپژمانسربازنوریحسینمرادمنداقداماتمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.