قطع شدن نوار پیروزی های صدرنشین در وقتهای اضافه | دروازه
فوتبال ایران

قطع شدن نوار پیروزی های صدرنشین در وقتهای اضافه | دروازه


دروازه صدرنشین لیگ دسته اول در آخرین ثانیه های هفته هجدهم باز شد تا نوار پیروزی های این تیم پس از 5 پیروزی متوالی قطع شود.

– “، تیم فوتبال ملوان انزلی صدرنشین بلامنازع لیگ دسته اول فوتبال می توانست دیروز و در هفته هجدهم این رقابت ها ششمین پیروزی متوالی اش را در دیداری خارج از خانه به دست آورد، اگر در دقیقه 93 دروازه اش باز نمی شد.

شاگردان مازیار زارع که به یکه تازی خود در لیگ یک ادامه می دهند و بدون شکست و با فاصله ای مطمئن نسبت به تعقیب کنندگان شان گام های محکم و مطمئنی برای صعود و بازگشت به لیگ برتر بر می دارند، توانسته بودند در 5 بازی متوالی شمس آذر قزوین، استقلال ملاثانی، ماشین سازی، شاهین بوشهر و ویستا توربین را شکست داده و در صورتی که دروازه این تیم در آخرین ثانیه ها مقابل آرمان گهر باز نشده بود، ششمین پیروزی متوالی این تیم نیز به دست آمده بود.

ملوانی ها با اینکه در هفته هجدهم نتوانستند میزبان خود را شکست دهند، همچنان به عنوان تنها تیم بدون شکست لیگ یک، با 40 امتیاز و 4 امتیاز فاصله نسبت به نزدیک ترین تعقیب کننده خود در صدر جدول قرار دارد.

شاگردان مازیار زارع در هفته نوزدهم این رقابت ها میزبان شهرداری همدان هستند که در حال حاضر با 23 امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارد.

کلید واژه ها: پیروزیمتوالیلیگ دسته اولصدرنشیندروازهلیگ دسته اول فوتبالبازگشت به لیگ برترتیم فوتبال ملواندسته اوللیگ دستههفتهفوتبالویستا توربینصدرنشین لیگمازیار زارعشاهین بوشهرملوان انزلیمطمئنبه لیگ برترملوانثانیهآخرینتیم فوتبالبدون شکستآرمان گهرشکستنوارلیگ برتراستقلالشمس آذرمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.