نقشه دوم بارسلونا در پنجره نقل و انتقالات تابستانی
فوتبال جهان

نقشه دوم بارسلونا در پنجره نقل و انتقالات تابستانیاسپورت در گزارشی از نقشه دوم ژاوی برای پنجره نقل و انتقالات تابستانی نوشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، بارسلونا در پنجره نقل و انتقالات زمستانی عملکرد خوبی داشت و توانست ۴ خرید فوق‌العاده داشته باشد. از دنی آلوز و فران تورس آغاز و در لحظات پایانی به آداما تراوره و پیر امریک اوبامیانگ ختم شد. بازیکنانی که خیلی زود در تیم ژاوی جا پیدا کردند و توانستند نمایشی عالی از خود نشان دهند.

بارسلونا در دوران پسا مسی به دنبال احیای نام خود است و برای این موضوع باید بازیکنان بزرگ خریداری کند. این تیم که به شدت با مشکلات مالی روبرو است برنامه دارد در تابستان با رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا و حتی کسب قهرمانی در لیگ اروپا بتواند خریدهای بزرگی در نقل و انتقالات داشته باشد.

گزینه اول بارسلونا یقینا جذب «ارلینگ هالند» است. آبی‌اناری‌ها تمام توان خود را به کار گرفته‌اند تا هالند به نیوکمپ آید و بتوانند در فصول آتی با رئال مادرید رقابت کنند. کهکشانی‌ها نیز که به احتمال فراوان کیلیان امباپه را در تابستان خریداری خواهند کرد، می‌خواهند برای تقویت خط تهاجمی هالند را نیز جذب کنند و باید دید در این نبرد چه تیمی برنده خواهد شد.

اسپورت کاتالونیا نوشت که برنامه بارسا خرید هالند است ولی اگر این اتفاق رخ نداد، ژاوی نقشه دیگری دارد تا بتواند با بودجه فراهم شده برای خرید هالند، ۲ بازیکن آینده‌دار جذب کند.

رسانه بارسایی نوشت که ایده تیم در صورت عدم خریداری هالند، جذب یک مهاجم و یک مدافع است. الکساندر ایزاک از رئال سوسیداد و ژولس کنده از سویا در لیست گزینه‌های ژاوی قرار گرفتند.

ایساک در لیست اصلی آرسنال قرار دارد و کنده به خرید احتمالی چلسی نام گرفته است. باید دید آیا بارسلونا می‌تواند در صورت عدم جذب هالند، این ۲ ستاره را خریداری کند؟

بارسلونا پنج شنبه این هفته در ورزشگاه دیگو مارادونا میهمان ناپولی خواهد بود. دیدار رفت با نتیجه یک بر یک به پایان رسید و باید دید آیا ژاوی می‌تواند راهی ۱۶ تیم پایانی لیگ اروپا شود؟

انتهای پیام/منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.