میزبان لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد | رد درخواست فدراسیون فوتبال ایران
فوتبال ایران

میزبان لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد | رد درخواست فدراسیون فوتبال ایران


کنفدراسیون فوتبال آسیا کشور عربستان را به عنوان میزبان دیدارهای گروهی لیگ قهرمانان 2022 آسیا در منطقه غرب قاره انتخاب کرد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین باشگاه سپاهان از رد درخواست این تیم برای میزبانی از لیگ قهرمانان خبر داد.

سایت این باشگاه نوشت:صبح امروز سه شنبه (سوم اسفندماه 1400) جلسه هماهنگی قوانین لیگ قهرمانان فوتبال آسیا 2022 به صورت آنلاین با حضور مسئولان برگزاری این مسابقات و نمایندگان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان برگزار شد.

در این جلسه اعلام شد که عربستان از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان میزبان مسابقات منطقه غرب آسیا انتخاب شده است و پنج گروه غرب آسیا دیدارهای خود را در این کشور به صورت متمرکز برگزار خواهند کرد.

باشگاه سپاهان پیش از این در زمان مقرر با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران درخواست میزبانی این رقابت ها در ایران به صورت میزبانی دو گروه در اصفهان، دو گروه در خوزستان و یک گروه در مشهد مقدس با محوریت فدراسیون را جهت پیگیری از AFC داده بود که متاسفانه این امر محقق نشد.

کلید واژه ها: فدراسیون فوتباللیگ قهرمانانکنفدراسیون فوتبال آسیاکنفدراسیون فوتبالقهرمانانفدراسیونفوتبال آسیامیزبانفوتبالآسیاباشگاه سپاهانباشگاهدرخواستفدراسیون فوتبال ایرانکنفدراسیونبرگزارفولاد مبارکه سپاهانسپاهانجمهوری اسلامی ایرانلیگ قهرمانان آسیاغرب آسیادرخواست میزبانیمیزبانیمسابقاتعربستانمنطقه غرب آسیاقهرمانان آسیاجمهوری اسلامیانتخابآنلاینمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.