فوتبال ایران

یزدانی و مردامند مقابل فجر بازی می کنند ؟! | تیم فوتبال استقلال


تیم فوتبال استقلال در حالی برای هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال آماده می شود که سرمربی این تیم به درستی نمی داند همه بازیکنانش را در اختیار دارد یا خیر.

– تیم فوتبال استقلال تنها تیم بدون شکست این فصل از رقابت های لیگ برتر در هفته نوزدهم و در دیداری خانگی به مصاف فجر سپاسی شیراز می رود که در صورت پیروزی و حتی مساوی در این دیدار می توانند صدرنشینی خود را حفظ کنند.

فرهاد مجیدی در حالی تیمش را برای این بازی مهم آماده می کند که با حاشیه های زیادی مواجه است که مهم ترین آن عدم آگاهی از امکان استفاده از دو مدافع اصلی تیمش در این دیدار است.

در حالی که یک روز به این دیدار مهم باقی است، مجیدی هنوز به درستی نمی داند برای این بازی می تواند از سیاوش یزدانی و محمد حسین مرادمند که در آستانه اعزام به خدمت سربازی هستند استفاده کند یا خیر.

به جز آن تکلیف وریا غفوری کاپیتان آبی پوشان هم هنوز به درستی مشخص نیست و ممکن است این بازیکن باتجربه هم برای دیدار مقابل فجر جزو غایبان این تیم باشد.

باشگاه استقلال با جدیت به دنبال کسب مجوزهای لازم برای ادامه حضور یزدانی و مرادمند است و با اینکه گفته می شود این مشکل تا قبل از بازی با فجر حل خواهد شد، اما هنوز این خبر به صورت رسمی اعلام نشده است.

دیدار تیم های فجر و استقلال از هفته نوزدهم لیگ برتر ساعت 19 روز چهارشنبه 4 اسفند در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

کلید واژه ها: تیم فوتبال استقلالفوتبال استقلالهفته نوزدهمبازیدیدارتیم فوتبالهفته نوزدهم لیگ برترفوتبالرقابت های لیگ برترمحمد حسین مرادمندلیگ برتراستقلاللیگ برتر فوتبالاستفادهفجر سپاسی شیرازیزدانیاعزام به خدمتسیاوش یزدانیحسین مرادمندخدمت سربازیمجیدیوریا غفوریبدون شکستفجر سپاسیبرترهفتهصدرنشینیمهم ترینمرادمندکاپیتانمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.