حامد لک با یک قیمت عجیب به پرسپولیس آمد! | حامد لک دروازه
فوتبال ایران

حامد لک با یک قیمت عجیب به پرسپولیس آمد! | حامد لک دروازه


حامد لک دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس شنبه گذشته در باشگاه حضور یافت و پس از مذاکراه و گفتگو با رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، قرارداد خود را برای یک فصل دیگر تمدید کرد.

– جامعه 24″- شاید برای خیلی ها این پرسش پیش آمده باشد که رقم قرارداد حامد لک برای بازی در ترکیب پرسپولیس در لیگ بیست و دوم چقدر است؟ شنیدیم گلر اول پرسپولیس که با نظر یحیی گل محمدی قراردادش تمدید شد فصل آینده سقف قرارداد را خواهد گرفت.

در حال حاضر منهای یک بازیکن (رضا اسدی) باقی بازیکنان پرسپولیس زیر 6 ملیلیارد تومان قرارداد دارند و حالا شنیده می شود حامد لک نیز همین رقم را دریافت خواهد کرد.

شاید جالب تر باشد بدانید؛ حامد لک تابستان سال 1399 با رقمی معادل یک میلیارد و 700 میلیون تومان به پرسپولیس پیوست.

بیشتر بخوانید: سیامک نعمتی دست گل محمدی را برای دربی در حنا گذاشت!” شاید دلیل رقم پایین درخواستی این دروازه بان پوشیدن پیراهن تیم محبوب و ربودن گوی سبقت از سایر رقیبان بود که برای جانشینی علیرضا بیرانوند با این باشگاه مذاکره کرده بودند.

گفتنی است رقم قرارداد حامد لک برای فصل جاری نیز 2 میلیارد و 250 میلیون تومان است که 35 درصد آن را تاکنون دریافت کرده است.

بدون اغراق هم این دروازه بان عملکرد مناسبی در 2 فصل اخیر در ترکیب پرسپولیس داشته و رقم تمدید قراردادش برای فصل آتی نیز چندان زیاد یا غیرمعقول به نظر نمی رسد.

کلید واژه ها: پرسپولیسقراردادحامد لکتیم فوتبال پرسپولیسبازیکنان پرسپولیسگل محمدیترکیب پرسپولیسبازیکنبازیباشگاهیحیی گل محمدیرقم قراردادسیامک نعمتیسقف قراردادتمدیدتومانمحمدیتیم فوتبالدروازه بانمدیر عاملرضا درویشبازیکنانلیگ بیستمیلیاردتابستانمیلیونفوتبالدروازهسال 1399جامعهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *