حساسیت تقابل گل گهر و پرسپولیس در سیرجان | چهارشنبه چهارم
فوتبال ایران

حساسیت تقابل گل گهر و پرسپولیس در سیرجان | چهارشنبه چهارم


چهارشنبه چهارم اسفند در سیرجان یک دیدار مهم و حساس بین گل گهر و پرسپولیس برگزار می شود که نیاز هردو تیم به 3 امتیاز این بازی، حساسیت این دیدار را دوچندان می کند.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از کرمان، در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال کشور، چهارشنبه چهارم اسفند در سیرجان یک دیدار مهم و حساس بین گل گهر و پرسپولیس برگزار می شود که نیاز هردو تیم به 3 امتیاز این بازی، حساسیت این دیدار را دوچندان می کند.

 تیم پرسپولیس این روزها هرچه تلاش می کند، به رقیب سنتی اش استقلال نمی رسد و شانه به شانه استقلال برای کسب امتیاز می دود.

 سرمربی پرسپولیس خوب می داند که لغزش در این بازی یعنی فاصله با قهرمانی لیگ برتر، بنابراین گل محمدی که نمی خواهد امتیاز از دست دهد، از تمام توان و آماده ترین نفرات باخود به سیرجان خواهد آمد تا دست پر از این بازی سخت خارج شود و نتیجه لازم را بگیرد.

سرمربی سرخ پوشان پایتخت می داند که شاگردانش در سیرجان روز راحتی نخواهند داشت، زیرا در آن طرف میدان گل گهر قلعه نوعی قرار دارد که این روزها را به سختی گذارانده و به خاطر تخلف از قوانین به کارگیری بازیکن خارجی با رای کمیته انضباطی محکوم شد و نتیجه بازی هایی که اریک باگنامای گابنی در آنها بازی کرده بود را 3 بر صفر اعلام و گل گهر را بازنده اعلام کردند.

دوتیم گل گهر و پرسپولیس در لیگ برتر 6 بار مقابل هم صف آرایی کردند که سهم پرسپولیس چهار برد است و گل گهر بدون برد و تنها در دو بازی به تساوی رسیدند.

 گل گهر با مجید جلالی در اولین حضور در لیگ برتر دو بازی با پرسپولیس انجام داده که در هفته چهاردهم از هجدهمین دوره لیگ برتر در ورزشگاه آزادی 2 بر 1 بازی را واگذار کرده و در دور برگشت در ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان و در هفته 29 در یک بازی خوب وحساب شده علی رغم برد 2 بر 0 تا دقیقه 60 بازی در 30 دقیقه پایانی 3 گل از پرسپولیس دریافت می کند، اما در وقت های اضافه و در دقیقه 95 علیرضا ابراهیمی گل سوم گل گهر را وارد دروازه تیم پرسپولیس می کند و آن بازی به نتیجه مساوی 3 بر3 به پایان می رسد.

در لیگ نوزدهم نیز دو تیم گل گهر و پرسپولیس به مصاف هم رفتند و در هفته 25 لیگ، پرسپولیس با نتیجه 3 بر1 گل گهر را شکست داده است و بازی دور رفت در اول اسفند 99 دیدار معوقه خود را برگزار کرد وموفق شد شکست 5 بر صفر را به گل گهر تحمیل کند.

در آبان ماه امسال و در هفته چهارم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی تهران نیز تیم گل گهر به مصاف پرسپولیس می رود که سهم هر تیم یک گل بود و بازی با نتیجه 1بر 1به پایان رسید.

در مجموع در لیگ برتر دو تیم 5 بار به مصاف هم رفتند که سهم گل گهر دو مساوی و سهم پرسپولیس 3  پیروزی بوده که شاخص ترین آن در اسفند 99 رقم خورد و در یک دیدار معوقه از هفته دهم لیگ برتر با پیروزی 5 بر صفر تیم پرسپولیس همراه بود که شکست سنگین و تحقیرآمیزی برای گل گهر و قلعه نوعی رقم خورد و پرسپولیس پس از این برد به قهرمانی نیم فصل برسد .

از دیگر دیدارهای پرسپولیس و گل گهر می توان به جام حذفی در مرحله یک چهارم نهایی اشاره کرد که در آن بازی گل گهر در لیگ دسته دوم حضور داشت و پرسپولیس قهرمان لیگ برتر بود، که گل گهر توانست با یک بازی خوب در وقت معمول و اضافه به تساوی یک بر یک برسد و بازی به ضربات پنالتی کشیده شد که در ضربات پنالتی بخت با گل گهر یار نبود و پرسپولیس توانست 3 بر 2 پیروز شود و به مرحله بعد برسد.

 تیم های گل گهر و پرسپولیس امسال در یک دیدار دوستانه به مصاف هم رفتند که در این دیدار دوستانه گل گهر توانست با نتیجه 1 بر 0 پرسپولیس را شکست دهد.

 حال باید دید در روز چهارشنبه 4 اسفند کدام تیم برتر این میدان می شوند و آیا تیم پرسپولیس می تواند روند بردهای متوالی خود را ادامه دهد؟ باید منتظر ماند و تا رو روز چهارشنبه صبر کرد.

انتهای پیام/3388/ب
کلید واژه ها: گل گهر و پرسپولیسپرسپولیسسیرجانامتیازبه گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارسحساسدیدارهفته نوزدهم لیگ برتربرگزارحساسیتگل گهربازیچهارشنبهلیگ برتراستقلاللیگ برتر فوتبالخبرگزاری فارسسرمربیهفته نوزدهماسفندچهارمسرخ پوشاننیازبرترخبرگزاریگل محمدیقهرمانیپایتختفوتبالفاصلهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *