آیا تیم ملی با هدایت اسکوچیچ به جام جهانی قطر می رود؟ | برخی
فوتبال ایران

آیا تیم ملی با هدایت اسکوچیچ به جام جهانی قطر می رود؟ | برخی


برخی رسانه ها از احتمال سرمربیگری گزینه ای داخلی نظیر ریحیی گل محمدی در جام جهانی قطر صحبت به میان آورده اند حالا سخنگوی فدراسیون فوتبال نسبت به شایعات مرتبط با تغییر سرمربی تیم ملی واکنش نشان داد.

– دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات تیم ملی فوتبال ایران که نتایج فوق العاده ای را روی نیمکت تیم ملی به دست آورده و توانسته سریع ترین صعود تاریخ به جام جهانی را برای ایران به ثبت برساند، در روز های گذشته شایعاتی پیرامونش مطرح شده بود که بعد از عزل عزیزی خادم، هیات رییسه علاقه ای به همکاری با وی ندارد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازتابناک ورزشی، احسان اصولی عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در گفتگو با برنامه در انتهای الوند با رد این مسئله گفت: تیمی که نتایج درخشان گرفته مورد حمایت هیات رییسه و فدراسیون است و امیدوارم 2 بازی پیش رو را در مقدماتی جام جهانی را هم ببریم.

گفتنی است که تیم ملی فوتبال ایران در فروردین ماه 1401 دو مسابقه پایانی خود در مرحله مقدماتی جام جهانی را برگزار می کند، شاگردان اسکوچیچ ابتدا باید 4 فروردین به سئول سفر کنند و در مقابل کره جنوبی قرار گیرند و سپس 9 فروردین در تهران از لبنان میزبانی کنند که باید دید در این دو مسابقه تیم ملی فوتبال ایران چه نتایجی را به دست خواهد آورد.

برخی رسانه ها از احتمال سرمربیگری گزینه ای داخلی نظیر ریحیی گل محمدی در جام جهانی قطر صحبت به میان آورده اند.

کلید واژه ها: تیم ملی فوتبال ایرانجام جهانیتیم ملیفدراسیون فوتبالهیات رییسهعضو هیات رییسه فدراسیون فوتبالتیم ملی فوتبالهیات رییسه فدراسیون فوتبالجام جهانی قطرفوتبالفدراسیونفوتبال ایرانسخنگوی فدراسیون فوتبالجهانیسرمربیهیات رییسه فدراسیونمقدماتی جام جهانیایراناسکوچیچدر انتهای الونددراگان اسکوچیچسرمربی تیم ملیعضو هیات رییسهشایعاتهیاتنیمکت تیم ملیاحسان اصولیآوردهفوق العادهسرمربیگریمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *