رونالدو؛ قاتل تیم سیمئونه / چرا کریستیانو کابوس شب‌های مادریدی‌هاست؟ - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

رونالدو؛ قاتل تیم سیمئونه / چرا کریستیانو کابوس شب‌های مادریدی‌هاست؟ – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


به گزارش خبرگزاری فارس، فرداشب در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، منچستریونایتد در مادرید میهمان اتلتیکو خواهد بود.

شرایط هر ۲ تیم در این هفته‌ها با فراز و نشیب دنبال شده ولی بسیاری معتقدند که منچستریونایتد با حضور رونالدو می‌تواند دست بالاتر را در این مسابقه داشته باشد.

رونالدو بیش از هر بازیکنی به اتلتیکومادرید گل زده و قاتل تیمِ سیمئونه لقب گرفته است. او در ۳۱ بازی ۲۵ گل به اتلتیکو زده و توانسته ۴ هت‌تریک و ۹ پاس گل را نیز به ثبت رساند.  

کریستیانو رونالدو در بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ توانسته ۵ بار به صورت مستقیم باعث حذف اتلتیکومادرید شود. برای همین است که روخی بلانکو بیش از هر تیمی با رونالدو مشکل خواهد داشت.

ماریو کورتگانا، خبرنگار مادریدی به مارکا گفت: رونالدو همیشه کابوس شبانه اتلتیکومادرید خواهد بود. اتلتیکو همیشه سعی داشت او را مسخره کند، به خنده بگیرد، برایش جوک بسازد و در خصوص همه جزئیات زندگی او صحبت کند ولی رونالدو همیشه بر این مسائل فائق آمد و توانست زهرش را بریزد.

سایت گل نوشت که وقتی یوونتوس در فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ از اتلتیکو در بازی رفت ۲ بر صفر عقب افتاده بود، رونالدو هیچ استرسی نداشت و کاملاً مطمئن بود که می‌تواند باعث شکست سیمئونه شود. گل نوشت: او عصبانی بود ولی لبخندی بر لب داشت زیرا می‌دانست در دور برگشت می‌تواند انتقام خود را از اتلتیکومادرید بگیرد.

سیمئونه در خصوص رونالدو گفت: خیلی سخت است تیم را مقابل بازیکنی مثل رونالدو آماده کنی. او مثل یک حیوان وحشی مقابل دروازه شما بازی می‌کند. او رکوردی فوق العاده به ثبت رسانده و همیشه کنترل کردنش کاری دشوار است. او بارها ما را اذیت کرد.

منچستریونایتد و اتلتیکومادرید البته سال‌هاست مقابل هم در اروپا بازی نکرده‌اند. آخرین جدال آنها به سال ۱۹۹۱ بازمی‌گردد که در مسابقات جام در جام اروپا، اتلتیکو در ویسنته کالدرون منچستریونایتد را ۳ گل درهم کوبید.

یونایتد در حال حاضر نیز که شرایط بهتری نسبت به هفته‌های گذشته دارد، می‌خواهد انتقام شکست گذشته را بگیرد و با حضور رونالدو تیم سیمئونه را شکست دهد.

انتهای پیام/منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *