جنجال برای رونالدو در پرونده تجاوز به کاترین مایورگا
فوتبال جهان

جنجال جدید تجاوز رونالدو به کاترین مایورگا + عکس


«من خوش شانس بوده ام که مقابل استقلالی ها و پرسپولیسی ها بازی کرده ام. آنها تیم های باکیفیت بالایی هستند وی ادامه داد: «من خوش شانس بوده ام که مقابل استقلالی ها و پرسپولیسی . – من خوش شانس …

جنجال برای رونالدو در پرونده تجاوز به کاترین مایورگا

کریستیانو رونالدو می خواهد جلوی انتشار ده ها اظهارات شاهدان پرونده تجاوز جنسی خود را در لاس وگاس بگیرد، زیرا معتقد است این اتفاق باعث آزار آنها خواهد شد.

فانیگما : خبرآنلاین نوشت، این فایل ها شامل مصاحبه های ضبط شده، اظهارات شاهدان، ایمیل ها، فیلم های دوربین مداربسته و گزارش های پزشکی است.

نشریه «نیویورک تایمز» ابتدا جریانی قانونی برای دستیابی به پرونده‌های اداره پلیس متروپولیتن لاس‌وگاس آغاز کرد، اما با مخالفت شدید روبه‌رو شد. تیم حقوقی رونالدو ابتدا از اینکه اطلاعات موجود در پرونده‌ها به طور غیرقانونی به دست وب‌سایت Football Leaks افتاده عصبانی شد. اما اکنون با پرونده جدید قانونی که توسط نشریه «سان» بدست آمده، وکلای رونالدو می‌گویند اگر پرونده در معرض عموم قرار بگیرد شاهدین در معرض خطر قرار خواهند گرفت.

آن‌ها استدلال می‌کنند که اگر این پرونده‌ها منتشر شوند ممکن است برای ایمنی رونالدو و شاکی کاترین مایورگا و همچنین شاهدین کلیدی و هرکسی که اطلاعاتی ارائه داده، خطراتی جدی در پی داشته باشد و شهرت‌شان را لکه‌دار کند.

در ادامه آمده است که رونالدو ورزشکار مشهوری است که توجه رسانه‌های زیادی را به خود جلب کرده و به گفته وکلا در صورت افشای پرونده خطر قابل‌توجهی برای شاهدان به وجود می‌آید: «افشای هر بخشی از پرونده LVMPD مطمئناً به حریم خصوصی آن‌ها تجاوز می‌کند و منجر به شرمساری نابجا و آسیب جدی به شهرت آن‌ها می‌شود.»

روزنامه «سان» برای شنیدن اظهار نظرها با نمایندگان رونالدو تماس گرفت. یکی از شاهدان برجسته بالقوه می‌تواند پاریس هیلتون، چهره سرشناس اجتماعی لس‌آنجلس باشد. چند ساعت قبل از رفتن به وگاس، رونالدو تا ساعات اولیه ۱۱ ژوئن با پاریس هیلتون در مهمانی کلوپ مای‌هاوس در لس‌آنجلس بود و روز بعد به وگاس رفت، جایی که با مایورگا روبه‌رو شد. امکان دارد که پلیس اظهاراتی از او گرفته باشد تا رفتار رونالدو در ۲۴ سال قبل از تجاوز ادعایی را بررسی کند.

یکی دیگر از شاهدان پرونده می‌تواند دولورس آویرو مادر رونالدو باشد که در همان هتلی که رونالدو در لس‌آنجلس اقامت داشت، بود.

منافع حریم خصوصی در برابر منافع عمومی

رونالدو در وگاس با پسرعمو و دیگران در مهمانی بود و همگی می‌توانند شاهد باشند. اسناد دادگاهی ارائه شده توسط وکلای رونالدو می‌گویند که هرکسی که اطلاعاتی به پلیس داده باشد ممکن است در خطر باشد. گزارشات و مدارک می‌توانند هویت شاهدین را افشا کند.

وکلای رونالدو قبلاً «دستور حفاظتی» برای جلوگیری از انتشار اسناد ارائه کرده بودند. سه‌شنبه گذشته قاضی جنیفر دورسی استدلال‌های هر دو طرف را شنید و جلسه نهایی برای صدور رای به تاریخ دیگری موکول شد.

رونالدو تجاوز به کاترین مایورگا در هتل و کازینو پالمز در تاریخ ۱۲ ژوئن ۲۰۰۹ را شدیداً تکذیب کرده است. او با شاکی پرونده توافق کرده بود که ۲۷۶۰۰۰ پوند بگیرد و برود اما او اکنون به دنبال غرامت ۵۶ میلیون پوندی دیگری است. تحقیقات پلیس در مورد تجاوز ادعایی در جولای ۲۰۱۹ متوقف شد اما پرونده هنوز باز است.

تیم حقوقی رونالدو همیشه ادعا کرده است که پلیس دو بار در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۸ درباره تجاوز جنسی تحقیق کرده و دریافته است که هیچ مدرک معتبری وجود ندارد. خود رونالدو معتقد است که با مایورگا به توافق رسیده است.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *