فوتبال ایران

واکنش پیشکسوت استقلال به رقابت با پرسپولیس | هافبک پیشین


هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه هر تیمی امتیاز از دست بدهد موقعیتش در بالای جدول به خطر خواهد افتاد گفت: جدال استقلال و پرسپولیس در هفته های اخیر دیدنی تر شده است.

– مهدی فنونی زاده در مورد شرایط آبی پوشان و انتقاداتی که در مورد زیبا بازی نکردن این تیم مطرح می شود گفت: این روزها استقلال زیر تیغ انتقاد زیبا بازی نکردن است، البته به تیمی که زیبا بازی می کند امتیاز نمی دهند اما استقلال توانست هم زیبا بازی کند و هم تراکتور را شکست دهد.

ضمن اینکه تیر دروازه هم به کمک سرخپوشان تبریزی آمد تا گل خورده کمتری داشته باشند.

فنونی زاده در مورد تراکتور هم گفت: تراکتور روزهای خوبی را در فوتبال ما سپری نمی کند این تیم مانند گذشته نیست اگر چه انگیزه های زیادی داشت تا مقابل استقلال به پیروزی دست یابد اما تجربه آبی پوشان باعث بردشان شد و حالا رقابت سرخابی ها در بالای جدول دیدنی تر از گذشته شده است.

این پیشکسوت استقلال ادامه داد: هر تیمی که از بین استقلال و پرسپولیس در هفته های آینده امتیاز از دست بدهد کارش برای ماندن در بالای جدول سخت تر خواهد شد بنابراین دو تیم تلاش می کنند تا هم پیروز میدان باشند و هم بازی قابل قبولی از خود ارائه دهند.

وی در خصوص دیدار روز چهارشنبه استقلال برابر فجر سپاسی گفت: فجر اگرچه شرایط خوبی در جدول ندارد اما مطمئناً مقابل استقلال با قدرت بازی خواهد کرد این تیم بعد از چند سال دوباره به لیگ برتر برگشته و نمی خواهد خیلی زود با لیگ برتر خداحافظی کند آنها به دنبال امتیازگیری از استقلال هستند اما آبی پوشان هم که روند خوبی را در پیش گرفته اند می دانند از دست دادن امتیاز یعنی به خاطر افتادن صدرنشینی شان بنابراین تلاش می کنند تا مقابل فجر بازنده نباشند.

فنونی زاده در پایان و در خصوص حواشی که این روزها برای سیاوش یزدانی و مرادمند به وجود آمده است گفت: برخی ها نمی خواهند موفقیت استقلال را ببینند و تلاش می کنند به هر طریقی شده این تیم را وارد حاشیه کنند.

کادر فنی، بازیکنان و مسئولان باشگاه باید به حواشی توجه نکنند استقلال امسال می تواند قهرمان شوند به شرط اینکه تمام تمرکزش روی بازی ها باشد و اصلاً به حواشی ورود نکرده و به آن ها اهمیت ندهد.

کلید واژه ها: استقلالتراکتورفنونی زادهتیم فوتبال استقلالاستقلال و پرسپولیسبازیزیباپرسپولیسپوشانپیشکسوت استقلالسرخپوشان تبریزیمهدی فنونی زادهفوتبال استقلالموردانتقادامتیازفوتبالدیدنیگذشتهرقابتتیم فوتبالتیر دروازهسرخابی هاسرخپوشانزادهجدولتیمیپیشکسوتموقعیتشزیر تیغمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *