سوال مهم از فرهاد مجیدی؛ چرا آقاسی را حفظ نکردی؟
فوتبال ایران

سوال مهم از فرهاد مجیدی؛ چرا آقاسی را حفظ نکردی؟


شاید الان که شما این مطلب را می‌خوانید، بالاخره معمای اعزام یا عدم‌اعزام سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند، ۲ بازیکن مشمول استقلال به خدمت سربازی حل شده باشد.

با این حال در این چند روز که هواداران استقلال نگران جدایی احتمالی ۲ مدافع اصلی خود در میانه‌های فصل بودند، یکی از تصمیمات فرهاد مجیدی هم حسابی مورد توجه قرار گرفت؛ اینکه او رضایت داد آرش رضاوند و عارف آقاسی به فولاد بروند و صالح حردانی به استقلال بیاید.

این معاوضه شاید در حالت طبیعی برای آبی‌ها بد نبوده باشد، اما اگر ۲ مدافع اصلی تیم جدا شوند، حتما جای خالی آقاسی به چشم خواهد آمد. معاوضه ۲ باشگاه در شرایطی صورت گرفت که استقلال برای سمت راست زمین وریا غفوری و کوین یامگا را در اختیار داشت و به هر حال کارش راه می‌افتاد، اما اگر یزدانی و مرادمند جدا شوند، فقر ایجاد شده در پست دفاع میانی به این راحتی قابل رفع نخواهد بود.

البته مجیدی اصرار دارد که آقاسی خودش شرایط زندگی در تهران را نداشت و برای رفتن به اهواز بی‌تابی می‌کرد، اما با درنظر گرفتن شرایط سیاوش و مرادمند، شاید بهتر بود کادرفنی هر طور شده عارف را نگه‌می‌داشت. البته همه چیز بستگی به سرنوشت ۲ مشمول آبی‌ها دارد. ادامه حضور آن‌ها در استقلال، مجیدی را هم در مورد آن تصمیم عجیب از زیر فشار‌ها خارج خواهد کرد.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.