بارسلونا به دنبال جذب دیبالا | باشگاه بارسلونا برای به خدمت
فوتبال جهان

بارسلونا به دنبال جذب دیبالا | باشگاه بارسلونا برای به خدمت


باشگاه بارسلونا برای به خدمت گرفتن مهاجم آرژانتینی یوونتوس علاقه مند است.

– ، باشگاه بارسلونا که با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند، برای تقویت تیم تحت هدایت ژاوی هرناندس چشم به جذب بازیکنانی در بازار نقل وانتقالات تابستانی پیش رو دارد که در پایان فصل قراردادشان منقضی می شود.

یکی از این بازیکنان پائولو دیبالا است که هنوز قراردادش را با یوونتوس تمدید نکرده و در پایان فصل بازیکن آزاد به شمار می رود.

عثمان دمبله که شرایط مشابه دیبالا دارد، مورد توجه یوونتوس قرار دارد و در صورت جدایی مهاجم فرانسوی بارسا، جا برای پیوستن دیبالا به جمع آبی واناری ها باز می شود.

مهاجم آرژانتینی بانوی پیر مورد توجه باشگاه های لیگ برتری هم قرار دارد اما گفته می شود تمایل دارد فوتبالش را در لالیگای اسپانیا دنبال کند.

این البته اولین باری نیست که دیبالا مورد توجه باشگاه بارسلونا قرار دارد.

سه فصل پیش کاتالان ها نسبت به جذب او علاقه مند بودند اما در نهایت از این کار منصرف شدند چون احساس کردند که پست او با پستی که آن زمان مسی در بارسا داشت، همخوانی ندارد.

دیبالا در یوونتوس دستمزدی 13 میلیون یورویی در سال دریافت می کند که به نظر می رسد بارسلونا در پرداخت چنین رقمی مشکل داشته باشد.

تاتنهام هم که آنتونیو کونته و فابیو پاراتیچی را به ترتیب به عنوان سرمربی و مدیر ورزشی در اختیار دارد – کسانی که سابقه کار با این مهاجم آرژانتینی را دارند – دیگر مشتری این بازیکن است.

غیبت دیبالا و روگانی در مصاف ویارئال – یوونتوس”اینتر هم که در گذشته نسبت به جذب پائولو دیبالا علاقه مند بود، احتمالاً دوباره شانس خود را برای به خدمت گرفتن او امتحان خواهد کرد.

این مهاجم 28 ساله این فصل در 27 بازی برای یووه، آمار 12 گل زده و 6 پاس گل را از خود برجای گذاشته است.

دیبالا که در سال 2015 از پالرمو به بیانکونری پیوست، تاکنون در 281 بازی برای یوونتوس به میدان رفته و در کنار به ثمر رساندن 112 گل، 48 پاس گل هم برای هم تیمی هایش ساخته است.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: باشگاه بارسلونابارسلونادیبالاباشگاهیوونتوسقراربازیکنبازیکنانمهاجملالیگای اسپانیاپائولو دیبالاموردژاوی هرناندسبازیکن آزادمشکلات مالیپایانباشگاه هایکاتالان هاوانتقالاتبانوی پیرتابستانیکاتالانفرانسویاسپانیامشکلاتیکی ازبانویتقویتتمدیدجداییمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.