مهدوی کیا در تیم ملی امید ابقا شد | با اعلام دبیرکل فدراسیون
فوتبال ایران

مهدوی کیا در تیم ملی امید ابقا شد | با اعلام دبیرکل فدراسیون


با اعلام دبیرکل فدراسیون فوتبال، مهدی مهدوی کیا به فعالیت خود به عنوان سرمربی تیم ملی امید ادامه خواهد داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازدولت بهار به نقل از ایسنا، حسن کامرانی فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال دقایقی قبل در شبکه تلویزیونی “خبر” از مشخص شدن وضعیت مهدوی کیا خبر داد و اعلام کرد که این اسطوره فوتبال ایران به فعالیت خود به عنوان سرمربی تیم ملی المپیک ایران ادامه خواهد داد.

این اتفاق در حالی است که دو، سه روز قبل دبیرکل فدراسیون فوتبال از نامشخص بودن وضعیت مهدوی کیا با توجه به برکناری عزیزی خادم خبر داده بود اما به نظر می رسد بعد از جلسه روز گذشته او با رییس کمیته ملی المپیک، شرایط لازم برای عقد قرارداد کادرفنی تیم ملی امید فراهم شده است.

مهدوی کیا و دستیاران خارجی او اواخر شهریور تا اوایل آبان سال جاری به تیم ملی زیر 23 سال ایران ملحق شدند و توانستند با کسب سه پیروزی متوالی مقابل تاجیکستان، لبنان و نپال، سهمیه حضور در جام ملت های زیر 23 سال آسیا را به دست آورند اما با توجه به بروز برخی مشکلات و منعقد نشدن قرارداد کادرفنی، از برگزاری اردوی این تیم در بهمن ماه خودداری کردند.

با حل مشکلات کادرفنی، احتمالا تیم ملی در نخستین فیفا دی (پنجره بازی های ملی) در نوروز 1401، به تهران می آیند و اردوی خود را برگزار می کنند.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *