حضور مهدوی کیا در تیم امید امیدوار کننده است | حضور مهدوی
فوتبال ایران

حضور مهدوی کیا در تیم امید امیدوار کننده است | حضور مهدوی


حضور مهدوی کیا در کنار تیم امید برای صعود به المپیک نکته بسیار امیدوارکننده ای است.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه ورزش خبرگزاری آنا”، سید رضا صالحی امیری درباره وضعیت ادامه حضور مهدی مهدوی کیا در تیم ملی فوتبال امید اظهار داشت: آن چیزی که اهمیت دارد این است که با یک برنامه ریزی منسجم و هدایت، نظارت و راهبری فدراسیون فوتبال، تیم ملی امید پس از نیم قرن به المپیک راه یابد.

در مجموع جهت گیری انتخاب شده این است که برنامه ریزی و حمایت حداکثری داشته از این تیم داشته باشیم تا بتواند به المپیک راه پیدا کند.

وی ادامه داد: جلساتی با عزیزان ذی ربط داشتم.

روز گذشته هم با دبیرکل و اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال صحبت کردم.

تلاش بر این است جهت گیری مثبت ادامه پیدا کند.

به عنوان کمیته ملی المپیک در فرآیند مدیریت، راهبری، هدایت، نظارت فنی و انتخاب سرمربی مداخله مستقیم نداریم ولی در کنار فدراسیون فوتبال حمایت حداکثری از این تیم خواهیم داشت .

تاکنون در تصمیم تغییری ایجاد نشده و تلاش فدراسیون این است که مهدوی کیا به عنوان یکی از چهره های نامدار فوتبال ایران همچنان بتواند در جایگاه سرمربی تیم امید ادامه فعالیت بدهد.

رییس کمیته ملی المپیک در گفت و گو با شبکه خبر تصریح کرد: حضور مهدوی کیا در کنار تیم ملی امید می تواند نکته بسیار امیدوار کننده ای برای صعود این تیم به المپیک باشد.

امیدواریم مذاکرات فدراسیون در روزهای آینده با وی به نتیجه برسد تا همچنان هدایت سکان تیم امید را برعهده داشته باشد.

ما هم حداکثر حمایت را از فدراسیون و تیم امید خواهیم داشت.

کلید واژه ها: فدراسیون فوتبالمهدوی کیاهیات رییسه فدراسیون فوتبالامیدالمپیکفوتبالفدراسیوناعضای هیات رییسه فدراسیونبرنامه ریزیهیات رییسه فدراسیونتیم ملی فوتبال امیدسید رضا صالحی امیریمهدویکمیته ملی المپیکادامهتیم امیدرضا صالحی امیریمهدی مهدوی کیاتیم ملیتیم ملی فوتبالانتخاب سرمربیامیدوار کنندهانتخاببرنامهحضورراهبریتیم ملی امیدصالحی امیرینظارتمهدی مهدویمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *