فوتبال ایران

هشدار جدی سرمربی آبی ها به شاگردانش | سرمربی تیم فوتبال پیکان


سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت، تیمش با ریکاوری خوبی بعد از دیدار مقابل ذوب آهن به مصاف تراکتور خواهد رفت.

– سیدمجتبی حسینی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتور اظهار داشت: بعد از بازی هفته قبل که سه امتیازی خوب در آن گرفتیم، توانستیم بچه ها را خوب ریکاوری کنیم و از نظر روحی آنها را آماده این بازی کردیم.

درست است که شرایط تراکتور در جدول خوب نیست، اما همیشه تیمی است که می تواند کارهای بزرگی انجام بدهد و بازیکنانی دارد که می توانند نتیجه بازی را با کارهای خلاقانه و توانایی فردی خود عوض کنند.

وی در ادامه افزود: به بچه های تیم گوشزد کردم که فریب جایگاه تراکتور در جدول را نخورند و اگر تمرکز بالایی نداشته باشیم، این تیم می تواند برای ما مشکل ساز شود و ضربه می خوریم.

باید بدانیم با تیمی بازی داریم که می تواند خودش را از این وضعیت نجات بدهد و باید با تمام تمرکز مقابل آنها صف آرایی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در مورد آمار عجیب تیمش است که تاکنون خارج از خانه نباخته و از طرفی در دیدارهای خانگی هیچ بردی کسب نکرده است، گفت: دلایل متعددی وجود دارد که اکنون جای صحبت کردن در این باره نیست.

ما هم دنبال این هستیم در بازی های خانگی بهتر نتیجه بگیریم و این مسئله که در بازی خانگی نتیجه نمی گیریم و بعد بازی خارج از خانه داریم، فشار زیادیمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.