گزارش تمرین پرسپولیس| برگزاری جلسه فنی و تمرین اختصاصی 2 بازیکن
فوتبال ایران

گزارش تمرین پرسپولیس| برگزاری جلسه فنی و تمرین اختصاصی 2 بازیکن


آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از سفر به سیرجان و دیدار برابر گل گهر از ساعت 14:15 امروز (سه شنبه) در زمین نفت تهرانسر آغاز شد.

– آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از سفر به سیرجان و دیدار برابر گل گهر از ساعت 14:15 امروز (سه شنبه) در زمین نفت تهرانسر آغاز شد.

و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، پیش از شروع آخرین تمرین پرسپولیس قبل از سفر به سیرجان، سرخپوشان در جلسه فنی شرکت کردند.

* کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس، نکات لازم برای این بازی را از طریق تصاویر ویدئویی به بازیکنان منتقل کرد و پس از آن، تاکتیک های عملی بازی با گل گهر در تمرین امروز مرور شد.

* با شروع تمرین، بازیکنان ابتدا بدن ها را زیر نظر مربی بدنساز تیم گرم کردند.

در بخش بعدی تمرین، آقاوسط در قالب سه گروه در برنامه بود و بعد از آن، مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار قرار گرفت.

* امید عالیشاه و سیامک نعمتی کماکان زیر نظر کادر پزشکی تیم، برنامه های اختصاصی خودشان را دنبال می کنند و غایبان این سفر و بازی برابر گل گهر خواهند بود.

سایر بازیکنان بدون مشکل در تمرین یک ساعته، با آمادگی کامل و سرحال و شاداب، در تمام بخش های تمرین حاضر بودند.

* در پایان تمرین، بازیکنان بدن ها را سرد و راهی رختکن شدند تا پس از استراحت و وقفه ای کوتاه، راهی فرودگاه شوند و با یک پرواز چارتر، تهران را به مقصد سیرجان ترک کنند.

تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 17 فردا (چهارشنبه) در ورزشگاه شهید سردار سلیمانی مقابل گل گهر در هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر با قضاوت محمدحسین ترابیان به میدان خواهد رفت.

کلید واژه ها: آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیستیم فوتبال پرسپولیسپرسپولیستمرینتیم فوتبالتمرین پرسپولیسفوتبالبازیآخرین تمرین پرسپولیسبازیکنسیرجانگل گهربازیکنانامروزآخرینتهرانسرتصاویر ویدئوییبازی با گل گهرتاکتیکمربی بدنسازبرابردیداردستور کارسرخپوشانآغازساعتمرورزمینشروعکادر فنیمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *