به روز رسانی| قلعه نویی: دیدار با پرسپولیس فینالی برای بازگشت ما به کورس رقابت است/امیدوارم موقعیت سوزی نکنیم
فوتبال ایران

اجازه ورود حاشیه ها را نمی دهیم | مربی تیم فوتبال نساجی مازندران،


مربی تیم فوتبال نساجی مازندران، پیش از دیدار برابر صنعت نفت آبادان در عغیاب ساکت الهامی در نشست خبری حاضر شد و پاسخگوی سؤالات بود.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از آبادان، در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال کشور، یک دیدار حساس در آبادان برگزار خواهد شد که طی آن، صنعت نفت میزبان نساجی مازندران خواهد بود.

میزبان این دیدار با کسب چهار پیروزی و یک تساوی در پنج مصاف گذشته خود، حالا با 26 امتیاز تلاش می کند تا برابر رقیب مازندرانی خود به برتری دست یافته و از سوی دیگر، پیکان و گل گهر در دیدارهای همزمان سه امتیاز دیدار خود را از دست بدهند تا یکی از شگفتی های لیگ برت رقم خورده و صنعت نفت به جمع پنج تیم بالای جدول بپیوندد.

از سوی دیگر، نساجی در چهار بازی اخیر خود تنها موفق به کسب دو امتیاز شده و عملکرد ابتدای فصل این تیم، حالا با قرار گرفتن در کمرکش جدول، مورد انتقاد است، گرچه این تیم از ابتدای فصل جاری خانه به دوشی پیشه کرده و نمی تواند در خانه از رقبای خود پذیرایی کند و این معضل، بدون شک لطمات فراوانی به این تیم وارد آورده است.

شاگردان الهامی پیش از دیدار برابر صنعت نفت دارای 21 امتیاز هستند و اگر نتوانند از آبادان امتیازی دشت کنند، شاید جایگاه آنها در رده نهم جدول  دستخوش تغییر نشود، اما فاصله بسیاری با نیمه بالایی جدول پیدا خواهند کرد.

بر همین اساس، دیدار برابر صنعت نفت برای مازنی ها اهمیت های فروانی دارد که قائمشهری ها به خوبی بر آن واقف هستند.

بر همین اساس، مربی تیم فوتبال نساجی مازندران در نشست خبری پیش از این دیدار حاضر شد و در خصوص دیدار فردای این تیم برابر صنعت نفت آبادان، صحبت های را مطرح کرد.

شاهرخ بیانی مربی تیم فوتبال نساجی مازندران در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: بازی بسیار خوبی با تیم صنعت نفت در پیش داریم چرا که این تیم بازی خوبی روی زمین انجام می دهد و تیم با برنامه ای است.

وی افزود: از ابتدای فصل دوست داشتیم که فوتبال زیبا ارائه دهیم و به دنبال نتایج آنچنانی نبوده ایم، من فکر می کنم فردا بازی زیبایی رقم بخورد چرا که هر دو تیم برای فوتبال بازی کردن ظاهر می شوند.

مربی تیم فوتبال نساجی تصریح کرد: در دو بازی که نتیجه نگرفتیم، بسیار خوب ظاهر شدیم و فکر می کنم نتیجه آن دو شکست در خارج از زمین رقم خورد، ولی ما در این هفته سخت تمرین کردیم چون به دنبال امتیاز و صعود در جدول هستیم.

بیانی با بیان اینکه یکی از مشکلات ما این است که دایم در مرواز هستیم و در تمام بازی ها عملا میهمان هستیم، گفت: موضوع خانه به دوشی ما لطمه زیادی به تیم نساجی وارد کرده و ما عملاً هیچ فرصتی برای تمرینات تاکتیکی نداریم و در هر چهار روز باید مسابقه بدهیم و یا در پرواز و اردو باشیم امیدوارم مسئولان قائمشهر این مشکل را برطرف کنند تا ما بتوانیم در ورزشگاه وطنی از حریفان میزبانی کنیم چون این موضوع انرژی زیادی از بازیکنان می گیرد.

مربی نساجی مازندران یادآور شد: هیچ حاشیه ای در تیم نساجی وجود ندارد و اجازه ورود حاشیه ها را به تیم نمی دهیم، به گفته کارشناسان در بازی هایی که انجام دادیم روزبه روز فوتبال ما زیباتر شده، مالک نساجی هزینه فراوانی برای بازی در زمین خوب مشهد صورت می دهد، ما در ساری هم می توانستیم بازی کنیم اما زمین آنجا مناسب یک فوتبال زیبا نبود، هواداران از نحوه بازی ما راضی هستند خود ما هم راضی هستیم ولی فوتبال همین است و نمی شود همه نتایج را با بازی زیبا پیش بینی کرد.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: نساجی مازندراندیدارمازندرانصنعت نفتبه گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارسهفته نوزدهم لیگ برترامتیازآباداننساجیصنعت نفت آبادانلیگ برتر فوتباللیگ برتخبرگزاری فارسمیزبانبرگزارصنعتفوتبالساکت الهامیهفته نوزدهمبرابرنفت آبادانتیم فوتبالمازندرانینشست خبریبرترجدولخبرگزاریلیگ برترالهامیعملکردمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.