گل محمدی: امیدوارم برابر گل گهر نمایشی در حد مدعی اصلی قهرمانی داشته باشیم - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال ایران

گل محمدی: امیدوارم برابر گل گهر نمایشی در حد مدعی اصلی قهرمانی داشته باشیم – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس هدف اصلی تیمش در بازی فردا را کسب سه امتیاز دانست. 

به گزارش طرفداری، یحیی گل‌محمدی که در نشست خبری پیش از دیدار با گل‌گهر حاضر نشده بود، در گفت‌وگویی درباره این بازی اظهار داشت:

فردا یکی از بازی‌های مهم و حساس لیگ را در پیش داریم. گل‌گهر تیم خوب و باکیفیتی است و با نتایجی که گرفته، نشان داده است کیفیت خوبی دارد. این تیم از لحاظ فنی یکی از تیم‌های خوب است. با توجه به اینکه در هفته‌های گذشته نتایج خوبی گرفتیم، با آمادگی روحی و روانی خوبی وارد این مسابقه می‌شویم. قطعاً گرفتن سه امتیاز و بردن بازی هدف اصلی ماست، برای رسیدن به قهرمانی. با این وجود می‌دانیم بازی راحت‌تری را در پیش نداریم.

وی اشاره کرد:

عالیشاه، نعمتی و آل‌کثیر؛ سه بازیکن خوب‌مان را در خط حمله در اختیار نداریم، ولی سایر بچه‌ها آماده انجام یک بازی خوب هستند که ان‌شاءالله با برد همراه باشد. خوشحالیم که شرایطی ایجاد شده که یک بار دیگر باید به شهر خوب سیرجان برویم و مطمئن هستیم که مورد استقبال هواداران خوب سیرجانی قرار می‌گیریم. ان‌شاءالله که بتوانیم بازی خوبی را ارائه کنیم. متأسفانه حدود دو ساعت پروازمان تأخیر داشته است و با توجه به اینکه پرواز چارتر بوده، از این موضوع متعجب هستیم! به هر صورت امیدواریم روز خوب‌مان باشد و بتوانیم بازی خوبی داشته باشیم و خودمان را به‌عنوان مدعی اصلی قهرمانی نشان دهیم.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *