بعنوان یک مشهدی، نگران فوتبال شهرم هستم
فوتبال ایران

بعنوان یک مشهدی، نگران فوتبال شهرم هستم


رضا عنایتی سرمربی تیم هوادار تهران در نشست خبری پیش از بازی با پدیده مشهد گفت: خوشحالم که یک بار دیگر به مشهد برگشتم ولی خیلی خیلی از این بابت خوشحال نیستم چون شرایط تیم شهرم خیلی خوب نیست و بعنوان یک مشهدی یک مقدار نگران فوتبال مشهد هستم.

عنایتی ادامه داد: اتفاقاتی که الان در فوتبال مشهد میفتند ان شاالله زودتر سرو سامان بگیرد. الان که داخل می امدم تمام خاطرات بچگی ام را در این زمین تختی دیدم. این بچه هایی که با این اشتیاق و شوق دارند تمرین می کنند و خانواده هایی که در این سرما بچه هایشان را به ورزشگاه تختی اورده اند. امیدوارم که به این مساله توجه بیشتری شود.

وی در خصوص بازی فردا نیز اظهار کرد: من به بازیکنانم نیز گفتم که بازی فردا مقابل پدیده یا شهرخودرو که آخر نفهمیدیم چی باید بگوییم، سخت ترین بازی لیگ برای ما مقابل تیمی از خراسان است. ما باید با تمام توانمان تلاش و کار کنیم تا بتوانیم در این بازی نتتیجه بگیریم و اگر این بازی را بازی ساده ای در نظر بگیریم مطمئنا ضربه ی بزرگی میخوریم. امیدوارم بتوانیم دست پر از مشهد برگردیم.

عنایتی در خصوص قائبین تیمش نیز گفت: بازیکنان مصدومی از جمله جواد محمدی و روح الله باقری مصدوم هستند و به این بازی نمی رسند اما بازیکنانی که داریم با انگیزه هستند. تیمی ما یک تیمی است که ۲۴ یا ۲۵ بازیکنی دارد که همه در یک سطح هستند و برای موفقیت تلاش می کنند انشاالله بتوانیم فردا کار بزرگی را انجام بدهیم و کارمان در لیگ وبرنامه ای که داشتیم را ادامه بدهیم.

وی در خصوص افق هوادار نیز گفت: ما برای موفقیت تلاش می کنیم اما با برنامه ای که با دوستان در مدیریت تیم ریختیم این است که بتوانیم در اولین سال حضور در لیگ بمانیم و با یک برنامه ریزی و انسجام خوب بتوانیم برای سال های بعد برنامه ریزی کنیم. افق ما ماندن در لیگ است ولی تلاش می کنیم در پایان فصل جایگاه خوبی داشته باشیم.

 منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.