پاشایی: امیدوارم مقابل سپاهان برخلاف بازی قبل توپ‌های‌مان گل شود/ تیمی که موقعیت می‌سازد با کیفیت است - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال ایران

پاشایی: امیدوارم مقابل سپاهان برخلاف بازی قبل توپ‌های‌مان گل شود/ تیمی که موقعیت می‌سازد با کیفیت است – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


مربی تیم فوتبال ذوب آهن در مورد تقابل با سپاهان اصفهان صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، حسین پاشایی در نشست خبری قبل از بازی با سپاهان، اظهار کرد: سپاهان تیم خوب و با کیفیتی است که چندین سال در لیگ برتر حضور دارد، اعضا کادر فنی این تیم با اخلاق هستند و کارنامه خوبی دارند. تیم ما در بازی‌های گذشته کیفیت خوبی نشان داده و از لحاظ تاکتیکی این مسابقه تماشاگر پسند بوده است.

وی ادامه داد: در طول هفته با وجود فشردگی بازی‌ها وقت کمی برای تمرین داشتیم، اما با این وجود در چند روز گذشته با انگیزه بالا تمرین کردیم که بتوانیم فردا نتیجه خوب کسب کنیم. مشکل گلزنی برای بیشتر تیم‌های لیگ است و تیم‌ها به دنبال مهاجم گلزن هستند. در تمرینات برای رفع این مشکل تلاش کردیم، اما در بازی‌ها علیرغم موقعیت‌هایی که داشتیم نتوانستیم به گل برسیم و امیدوارم در بازی فردا مهاجمان تیم گلزنی کنند.

مربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه وقتی تیم موقعیت ایجاد می‌کند، مشکل تاکتیکی وجود ندارد، تصریح کرد: به خاطر کم دقتی و استرس نتوانستیم به گل برسیم که امیدوارم فردا این مشکل حل شود. برای بازی با سپاهان مصدوم نداریم و فقط شنانی محروم است.

پاشایی اضافه کرد: امیدوارم با توجه به نوع بازی، مسابقه‌ای روی زمین شاهد باشیم تا هواداران شاهد آن باشند و از بازی لذت ببرند.

انتهای پیام/منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.