فران تورس: می توانم با هالند و ام باپه رقابت کنم - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال ایران

فران تورس: می توانم با هالند و ام باپه رقابت کنم – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


فران تورس باکی از رقابت با دو فوق ستاره فوتبال جهان ندارد. 

طرفداری – بارسلونا | زمزمه های علاقه بارسلونا به جذب فران تورس خیلی زود رنگ واقعیت به خودشان گرفتند و این مهاجم اسپانیایی طی یک پروسه نقل و انتقالاتی کوتاه مدت از منچسترسیتی به بارسلونا پیوست. مهاجم ۲۱ ساله و ملی پوش اسپانیایی به شدت مورد علاقه شخص ژاوی هرناندز است و سرمربی بارسلونا به او اعتماد کامل دارد. فران تورس در مصاحبه جدیدی که داشته راجع به بارسلونا، هالند و ام باپه و ترک منچسترسیتی صحبت کرده است. 

دوران من در منچسترسیتی؟ هم برای خودم و هم برای خانواده ام دشوار بود.سخت ترین چیز راجع به تطبیق یافتن با منچستر، آب و هوای این شهر بود و مخصوصا پاندمی کرونا که به شدت آن اضافه کرد. زمانی که در آکادمی والنسیا بودم، گل های زیادی به ثمر نمی رساندم اما پاس گل های زیادی ارسال می کردم. در منچسترسیتی اما روی گلزنی به شدت کار کردم. استعداد می تواند کمک زیادی به شما برساند اما این عنصر به تنهایی شما را به یکی از بهترین بازیکنان تبدیل نمی کند. مراقبت کردن از بدن بسیار مهم است. 

ترک پروژه بزرگ سیتی و پیوستن به بارسلونای فاصله گرفته از اوج؟ منچسترسیتی در سطح بسیار بالایی قرار دارد، اما قصد من این بوده که بارسلونا کمک کنم تا به جایگاهی که لیاقتش را دارد برگردد. بارسلونا بهترین باشگاه جهان است و همه تاریخ آنها را می دانند؛ تاریخی که نشان می دهد این باشگاه همیشه برای همه جام ها و عناوین می جنگد. وقتی که با منچسترسیتی قرارداد امضا کردم، همیشه می دانستم که قرار است به لالیگا برگردم و برای یکی از بهترین های این لیگ بازی کنم. رویای من این بود و به واقعیت تبدیل شد. وقتی که شنیدم بارسلونا به جذب من علاقه دارد، از همان لحظه اول می دانستم که می خواهم با این باشگاه قرارداد امضا کنم. 

بعد از بازی فوق العاده ای که همراه با اسپانیا مقابل ایتالیا تجربه کردم (لیگ ملت های اروپا)، متئو آلمانی به مدیر برنامه های من زنگ زد و خبر داد که بارسا قصد دارد با من قرارداد امضا کند. وقتی مطلع شدم به مدیر برنامه هایم گفتم: هر کاری لازم است انجام بده، من می خواهم به آنجا بروم. وقتی فهمیدم خود ژاوی به جذب من علاقه مند است، بیشتر از قبل مشتاق نهایی شدن این انتقال شدم.  

گواردیولا و انریکه سبک بازی مشابهی دارند، برای من این دو نفر بهترین مربیان جهان هستند. از آنها چیزهای زیادی یاد گرفته ام، مخصوصا این که چگونه باید در پست های مختلف تهاجمی بازی کنم. پست مورد علاقه ام؟ وینگر راست، من در آن ناحیه از زمین بازی های فوق العاده ای انجام داده ام. اما وقتی به عنوان مهاجم نوک هم بازی می کنم، راحتم. واقعیت این است که از بازی در تمام پست های تهاجمی لذت می برم.  

چالش شخصی من؟ می خواهم به رشد کردن ادامه بدهم. ما در بارسلونا یک تیم جوان همراه با یک سرمربی جدید داریم. می خواهیم پیشرفت کنیم و دستاورهای بزرگی داشته باشیم. هالند و ام باپه؟ فکر می کنم که می توانم با آنها رقابت کنم. خودم از سطحم باخبر هستم و می دانم تا کجا می توانم پیش بروم. منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.