ورزشگاه فینال لیگ قهرمانان اروپا تغییر می‌کند؟
فوتبال ایران

ورزشگاه فینال لیگ قهرمانان اروپا تغییر می‌کند؟


اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) درباره سلب میزبانی روسیه از دیدارهای فینال لیگ قهرمانان و انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ برابر لهستان اظهارنظر کرد.

خبرورزشی –

یوفا در واکنش به خبر امروز (سه‌شنبه) روزنامه میرور انگلیس مبنی بر لغو میزبانی سن‌پترزبورگ از دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا و انتقال آن به لندن به خبرگزاری تاس روسیه اعلام کرد: یوفا به طور مستمر و از نزدیک پیشرفت اوضاع را تحت نظر دارد. در صورت نیاز تصمیم فوری اتخاذ خواهیم کرد. یوفا در چنین شرایطی هیچ موضع دیگری ندارد.

فینال لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ ۲۸ می ۲۰۲۲ (۷ خرداد ۱۴۰۱) در سن‌پترزبورگ برگزار می‌شود.

یوفا همچنین درباره خبر رسانه‌های لهستانی مبنی بر تصمیم اتحادیه فوتبال این کشور برای ارسال درخواست انتقال بازی تیم ملی لهستان برابر روسیه در چارچوب مرحله نیمه‌نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ از مسکو به زمین بی‌طرف اعلام کرد: یوفا وضعیت پیش‌آمده را زیر نظر دارد و در هر زمان اگر نیاز باشد تصمیم خود را خواهیم گرفت.

تیم ملی فوتبال روسیه ۲۴ مارس (۴ فروردین ۱۴۰۱) در یکی از دیدارهای گروه B مرحله پلی‌آف انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره اروپا در مسکو باید از لهستان میزبانی کند. در دیگر بازی این مرحله تیم‌های ملی سوئد و جمهوری چک رو در روی هم قرار می‌گیرند. برنده این دو بازی مقابل هم صف‌آرایی خواهند کرد تا تیم فاتح راهی جام جهانی شود.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *