به دنبال صعود در جدول هستیم
فوتبال ایران

به دنبال صعود در جدول هستیم


به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، شاهرخ بیانی مربی تیم فوتبال نساجی مازندران در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: بازی بسیار خوبی با تیم صنعت نفت در پیش داریم چرا که این تیم بازی خوبی روی زمین انجام می دهد و تیم با برنامه‌ای است.

وی افزود: از ابتدای فصل دوست داشتیم که فوتبال زیبا ارائه دهیم و به دنبال نتایج آنچنانی نبوده ایم، من فکر می کنم فردا بازی زیبایی رقم بخورد چرا که هر دو تیم برای فوتبال بازی کردن ظاهر می شوند.

مربی تیم فوتبال نساجی تصریح کرد: در دو بازی که نتیجه نگرفتیم، بسیار خوب ظاهر شدیم و فکر می‌کنم نتیجه آن دو شکست در خارج از زمین رقم خورد، ولی ما در این هفته سخت تمرین کردیم چون به دنبال امتیاز و صعود در جدول هستیم.

بیانی با بیان اینکه یکی از مشکلات ما این است که دایم در پرواز هستیم و در تمام بازی‌ها عملا میهمان هستیم، گفت: موضوع خانه به دوشی ما لطمه زیادی به تیم نساجی وارد کرده و ما عملاً هیچ فرصتی برای تمرینات تاکتیکی نداریم و در هر چهار روز باید مسابقه بدهیم و یا در پرواز و اردو باشیم امیدوارم مسئولان قائمشهر این مشکل را برطرف کنند تا ما بتوانیم در ورزشگاه وطنی از حریفان میزبانی کنیم چون این موضوع انرژی زیادی از بازیکنان می‌گیرد.

مربی نساجی مازندران یادآور شد: هیچ حاشیه‌ای در تیم نساجی وجود ندارد و اجازه ورود حاشیه‌ها را به تیم نمی‌دهیم، به گفته کارشناسان در بازی‌هایی که انجام دادیم روزبه‌روز فوتبال ما زیباتر شده، مالک نساجی هزینه فراوانی برای بازی در زمین خوب مشهد صورت می‌دهد، ما در ساری هم می توانستیم بازی کنیم اما زمین آنجا مناسب یک فوتبال زیبا نبود، هواداران از نحوه بازی ما راضی هستند خود ما هم راضی هستیم ولی فوتبال همین است و نمی‌شود همه نتایج را با بازی زیبا پیش‌بینی کرد.

منبع: فارس

انتهای پیام/منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.