فوتبال جهان

لیگ قهرمانان اروپا| پیروزی آسان چلسی مقابل لیل در استمفورد بریج/ یووه از پس ویارئال برنیامد


شب سوم از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی چلسی و توقف یوونتوس در اسپانیا پیگیری شد.

– لیگ قهرمانان اروپا پیروزی آسان چلسی مقابل لیل در استمفورد بریج/ یووه از پس ویارئال برنیامد ” شب سوم از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی چلسی و توقف یوونتوس در اسپانیا پیگیری شد.

خبرگزاری میزان – در ادامه دیدار های دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو دیدار همزمان از ساعت 23:30 برگزار شد که در یکی از حساس ترین دیدار ها تیم چلسی، مدافع عنوان قهرمانی در استمفوردبریج میزبان لیل فرانسه بود که ذر پایان این آبی های لندنی بودند که موفق شدند با نتیجه 2 بر صفر از سد نماینده شگفتی ساز فرانسه بگذرند تا شاگردان توماس توخل با این برد برای مدعیان قهرمانی خط و نشان بکشند.

در این دیدار کای هاورتز در دقیقه 8 و کریستین پولیشیچ در دقیقه 63 برای چلسی” گلزنی کردند.

در دیگر تیم یوونتوس در حالی که مهمان تیم ویارئال اسپانیا بود موفق شد در ثانیه 32 توسط دوشان ولاهوویچ به گل نخست برسد تا بینندگان شاهد یکی از سریع ترین گل های تاریخ لیگ قهرمانان اروپا باشند.

در ادامه زردپوشان ویارئال نمایش خوبی داشتند تا اینکه تلاش هایشان در دقیقه 66 جواب داد و دانیل پارخو گل تساوی میزبان را وارد دروازه شزنی کرد.

کلید واژه ها: لیگ قهرمانان اروپاقهرمانان اروپالیگ قهرمانانقهرمانانیک هشتم نهاییاروپاپیروزیدیدارچلسییک هشتمدور رفتنهاییمرحلهقهرمانییوونتوسویارئالاسپانیاعنوان قهرمانیبرگزاراستمفوردبریجپیگیریفرانسهکای هاورتزلیل فرانسهتوماس توخلآسانتوقفیووهخبرگزارینمایندهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.