دوشان ولاهوویچ: اولین گلم در لیگ قهرمانان؟ خوش‌حال نیستم چون پیروز نشدیم - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

دوشان ولاهوویچ: اولین گلم در لیگ قهرمانان؟ خوش‌حال نیستم چون پیروز نشدیم – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


دوشان ولاهوویچ یک شب خاص را سپری کرد و در ثانیه ۳۲ اولین مسابقه‌اش در لیگ قهرمانان اروپا موفق شد گلزنی کند.

طرفداری | با وجود گل ثانیه ۳۲ دوشان ولاهوویچ به ویارئال، یوونتوس نتوانست در این مسابقه پیروز شود و با تساوی ۱-۱ متوقف شد. مهاجم ۲۲ ساله صرب بیانکونری پس از این مسابقه در مصاحبه با مدیاست درباره اولین گلش در لیگ قهرمانان اروپا گفت:

رویایم در یوونتوس محقق شد اما خوش‌حال نیستم چون نتوانستیم بازی را ببریم. امروز واقعا می‌خواستیم در این بازی پیروز شویم اما این اتفاق نیفتاد. به ویارئال بابت نمایشی که ارائه کرد تبریک می‌گویم. ما هم باید سعی کنیم راهی که شروع کرده‌ایم را ادامه دهیم. من شخصا دیگر این مسابقه را فراموش کرده‌ام و همه باهم باید به بازی بعدی فکر کنیم. 

از ولاهوویچ درباره شادی پس از گلش و ژست صحبت کردن سوال شد. او در پاسخ به این پرسش که آیا این ژست برای ساکت کردن منتقدان است یا نه، گفت:

نمی‌دانم چرا مردم همیشه سعی می‌کنند جنجال درست کنند. من روزنامه‌ها را نمی‌خوانم و تمام سعی‌ام این است روی پای خودم بایستم. می‌خواهم هرروز بهتر از قبل شوم. شادی گلم ربطی به انتقادات نداشت و به یکی از اعضای خانواده‌ام مربوط بود. بیش‌تر بخوانید: دوشان ولاهوویچ برق‌آسا؛ گلزنی پس از ۳۲ ثانیه بازی در لیگ قهرمانان! منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *