دنیلو: خط دفاع یوونتوس در وضعیت اضطراری است - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

دنیلو: خط دفاع یوونتوس در وضعیت اضطراری است – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


دنیلو، مدافع ۳۰ ساله برزیلی یوونتوس اعتراف کرد گلی که امشب مقابل ویارئال خوردند، روی سازمان‌دهی بد دفاعی بوده است.

طرفداری | دنیلو، مدافع یوونتوس که در ثانیه‌های ابتدایی بازی پاسِ گل دوشان ولاهوویچ را ارسال کرد، پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل ویارئال در مصاحبه با مدیاست گفت:

گلی که خوردیم روی بی‌نظمی خط دفاعی ما بود. چنین جزئیاتی نتیجه یک بازی را تعیین می‌کنند. باید بیش‌تر مراقب می‌بودیم. اگرچه یک بازی دیگر مانده و در تورین باید برای برد بازی کنیم. خط دفاعی یوونتوس در وضعیت اضطراری است. خیلی از بازیکنان در آمادگی کامل نیستند و در بهترین فرم قرار ندارند، حتی در همین بازی هم این را دیدیم. با این حال فکر می‌کنم در کل خوب بازی کردیم. ما در حال رشد هستیم. در فوتبال به ثبات نیاز است. طی سال‌های اخیر تغییرات زیادی داشته‌ایم و اکنون در حال رسیدن به ثبات هستیم. باید در هر بازی فصل فارغ از تورنمنت بودن یا لیگ، رویکرد خوبی داشته باشیم. 

یوونتوس امشب جورجو کیه لینی و دنیله روگانی را به علت مصدومیت در اختیار نداشت. لئوناردو بونوچی کاملا آماده نبود و در نیمه دوم به جای الکس ساندروی نه چندان مطمئن به میدان آمد. در اواخر بازی نیز ماتیا دی شیلیو به علت مصدومیت، جایش را به لوکا پلگرینی داد که او هم به تازگی از بند مصدومیت خارج شده است.  منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.