شرط دو ملی پوش پرسپولیس برای تمدید قرارداد و پیشنهاد خارجی
فوتبال ایران

شرط دو ملی پوش پرسپولیس برای تمدید قرارداد و پیشنهاد خارجی


هافبک های تیم فوتبال پرسپولیس برای ماندن در جمع سرخپوشان و تمدید قراردادشان برای فصل بعد خواستار توجه به پیشنهادهای خارجی خود هستند.

– ، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که در جذب بازیکنان در نقل و انتقالات زمستانی توانست رامین رضاییان و احمد گوهری را جذب کند حالا تصمیم به تمدید قرارداد بازیکنان مهم تیم گرفته است.

درویش پس از گفتگو با سرمربی پرسپولیس، تمدید قرارداد بازیکنان اصلی تیم را در اولویت کاری خود قرار داد تا حامد لک تبدیل به نخستین بازیکنی شود که پای میز قرارداد نشست.

درویش خواستار حضور بازیکنانی نظیر مهدی ترابی و میلاد سرلک در باشگاه شده تا آنها هم قرارداد خود را تمدید کند.

صحبت های اولیه با مدیر برنامه های این بازیکنان در حالی آغاز شده که هر دو نفر پیشنهاداتی از لیگ قطر و امارات در زمستان دریافت کردند اما تصمیم به ماندن گرفتند تا فصل را با این تیم به اتمام برسانند.

دو بازیکن ملی پوش پرسپولیس مشکلی برای تمدید با این تیم ندارند و شروط مالی اولیه آنها نیز پذیرفته شده است اما آنها خواهان فسخ قرارداد خود در صورت دریافت پیشنهاد خارجی هستند.

پیش شرط سرلک و ترابی در حالی مطرح شده که باشگاه هنوز با درج این بند در قرارداد جدید موافقت نکرده و تنها در صورتیکه مبلغ قابل توجهی بابت ترانسفر آنها نصیبشان شود با آن کنارمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.