کنعانی زادگان مشکل خط دفاع الاهلی را دوچندان کرد+عکس | نشریه
فوتبال ایران

کنعانی زادگان مشکل خط دفاع الاهلی را دوچندان کرد+عکس | نشریه


نشریه قطری غیبت مدافع تیم ملی ایران در ترکیب الاهلی را مشکل بزرگ این تیم دانست.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس، تیم فوتبال الاهلی هفته گذشته به همراه حسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش کشورمان به مصاف السد رفت و سنگین ترین شکست تاریخش را با نتیجه 8 بر 2 متحمل شد.

کنعانی زادگان در این بازی عملکرد بدی داشت و از سوی داور بازی اخراج شد و البته مشکلات خط دفاع الاهلی برای بازی پیش رو مقابل الشمال در روز جمعه به دلیل غیبت مدافع ایرانی دوچندان شده است.

نشریه الرایه قطر امروز در گزارشی به مشکلات خط دفاع الاهلی در غیاب کنعانی زادگان پرداخت و نوشت: الاهلی بعد از شکست سنگین 8 بر 2 مقابل السد می خواهد دوباره به مسیر درست خود برگردد و برنده بازی مقابل الشمال باشد.

نیبویشا سرمربی الاهلی می خواهد بازیکنانش برای بازی جمعه در آمادگی کامل باشند.

تنها مشکل الاهلی غیبت حسین کنعانی زادگان لژیونر ایرانی در بازی مقابل الشمال به دلیل اخراج در بازی قبل است و سرمربی الاهلی به دنبال جایگزینی برای این مدافع ایرانی در خط دفاع است.

الاهلی اکنون با گذشت 19 هفته از لیگ ستارگان با کسب 23 امتیاز در رده هفتم قرار دارد.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: کنعانی زادگانالاهلیحسین کنعانی زادگانکنعانیبازیحسین کنعانیمشکلمدافع تیم ملی ایرانایرانمدافعسنگین ترین شکستسرمربی الاهلیتیم ملی ایرانغیبتمشکلاتدفاعمدافع ایرانیگزارشسنگیننشریهتیم فوتبالسنگین ترینالرایه قطرشکستالسدجمعهخبرگزاریحسینکشورمانتیم ملیمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *