فوتبال جهان

اگر رابیو اخراج می‌شد، اوضاع می‌توانست کاملاً تغییر کند


به گزارش وانانیوز، 

 اونای امری در پی تساوی یک – یک خانگی شب گذشته (سه‌شنبه) شاگردانش مقابل یوونتوس در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت: ما به صورت انفرادی و تیمی، تجربه و بلوغ خود را نشان دادیم. این دو فاکتور به ما اجازه داد تا متوجه شویم که هر اتفاقی ممکن است مقابل چنین تیم‌هایی بیفتد. ما اجازه ندهیم سرافکنده باشیم و این بلوغ تیمی بسیار مهم بود.

وی افزود: رائول آلبیول به هم‌تیمی‌هایش کمک کرد تا آرامش خود را حفظ کنند و شرایط بازی را به سود خود تغییر دهیم. دریافت گل دوم می‌توانست نگران‌کننده باشد اما ما شخصیت خود را نشان دادیم و از عملکردمان کاملاً رضایت داریم. یوونتوس بخت اول صعود به دور بعد است، اما ما می‌خواهیم توانایی‌های خود را به اثبات برسانیم و درِ صعود به دور بعد را به روی خودمان باز نگه داریم.

سرمربی اسپانیایی ویارئال ادامه داد: این ثابت می‌کند که ما هرگز سیری‌ناپذیر نیستیم، ما همیشه می‌خواهیم تمام توان‌مان را به کار ببیندیم و در این بازی هم پس از دریافت گل زودهنگام اجازه ندادیم تمرکزمان به هم بخورد. ما می‌خواهیم به پیروری برسیم، قوی باشیم و از خودمان انتظارات زیادی داریم.

اِمری همچنین درباره صحنه ضربه‌ای که رابیو با کف پای خود به زانوی چپ سامو چوکوئز زد و داور به دادن کارت زرد به هافبک فرانسوی یوونتوس اکتفا کرد و کمک‌داور ویدئویی (VAR) هم با تأیید این تصمیم دخالتی در تصمیم‌گیری داور نکرد، اظهار داشت: VAR می‌توانست در آن صحنه تصمیم دیگری بگیرد اما روی هم رفته داور بی‌نقص سوت زد.

وی ادامه داد: خطای رابیو روی بازیکن ما در تصاویری تلویزیونی بدتر به نظر می‌رسد اما من به تصمیم داور احترام می‌گذارم. اگر رابیو اخراج می‌شد، اوضاع می‌توانست کاملاً تغییر کند اما نمی‌خواهم خیلی به این موضوع بپردازم.

تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا , اونای امری , تیم فوتبال ویارئال اسپانیا , لیگ قهرمانان اروپا ,

انتهای پیام/

 منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *