دو ستاره چلسی در راه بارسلونا!
فوتبال جهان

دو ستاره چلسی در راه بارسلونا!


باشگاه بارسلونا که به خاطر مشکلات مالی به سیاست جذب بازیکنان آزاد روی آورده است تا هزینه‌هایش را به حداقل برساند، چشم به جذب بازیکنانی همچون ارلینگ هالند از بوروسیا دورتموند و پائولو دیبالا از یوونتوس برای تقویت خط حمله‌اش دارد، این در حالی است که از ماتیاس گینتر مدافع بوروسیا مونشن‌گلادباخ و استفان دی‌فرای مدافع اینتر به عنوان گزینه‌های این باشگاه برای تقویت خط دفاعی تیم تحت‌هدایت ژاوی هرناندس یاد شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ فران کوریاس خبرنگار اسپانیایی که با «رادیو کاتالونیا» و نشریه کاتالونیایی «اسپورت» همکاری دارد؛ اما مدعی شد که آندریاس کریستنسن مدافع دانمارکی تیم فوتبال چلسی که قراردادش در پایان فصل جاری با این باشگاه انگلیسی به پایان می‌رسد، مصمم است تابستان پیش‌رو به بارسلونا ملحق شود.

این خبرنگار همچنین ادعا کرده که باشگاه بارسلونا پیشنهادی رسمی به سزار آسپیلیکوئتا داده است و خواهان به خدمت گرفتن این مدافع اسپانیایی است که قراردادش با چلسی در پایان فصل جاری منقضی می‌شود. این دو مدافع حال حاضر چلسی شانس زیادی دارند که فصل آینده پیراهن بارسلونا را به تن کنند.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.