وحید امیری مشکلی برای کارت معافیت ندارد
فوتبال ایران

وحید امیری مشکلی برای کارت معافیت ندارد


وحید امیری ، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس هیچ مشکلی در خصوص کارت معافیت خود ندارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پس از اینکه در چند هفته اخیر مسئله خدمت سربازی محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی مطرح شد و حتی اعلام شد که این دوبازیکن استقلال باید در مقطع فعلی به تیمی نظامی بروند یا به خدمت مقدس سربازی اعزام شوند، در یکی، دو روز گذشته استقلالی‌ها مدعی شدند وحید امیری هافبک تاثیرگذار پرسپولیس در مورد کارت پایان خدمت مشکل دارد و کارت معافیت او مشکلاتی دارد.

در همین خصوص پیگیر ماجرا شدیم تا ببینیم که آیا ادعای استقلالی‌ها در مورد امیری درست است یا خیر. یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس در این مورد گفت:

کارت معافیت وحید امیری هیچ مشکلی ندارد و کارت او سال ۹۱ صادر شده است. در این مورد هرکسی یا هر باشگاهی ادعایی دارد به سازمان لیگ برود و در مورد کارت معافیت امیری استعلامات لازم را بگیرد.

به نظر می‌رسد ادعای پرسپولیسی‌ها در مورد کارت معافیت امیری درست باشد. ظاهرا این کارت معافیت پیش از این هم از سمت سازمان لیگ و مقامات مرتبط تایید شده و نه خود امیری و نه پرسپولیسی‌ها هیچ نگرانی در مورد این مسئله ندارند و می‌دانند که کارت معافیت امیری مشکلی ندارند.

در خصوص مسئله خدمت سربازی فوتبالیست‌ها ذکر این نکته مهم است که اگر فوتبالیستی معافیت پزشکی، تحصیلی و ملی ندارد باید برای گذارند خدمت مقدس سربازی اقدام کند. به خودی خود فوتبالیست‌ها این امکان را دارند که برای گذراندن خدمت سربازی به تیم‌های نظامی بروند و راحت‌تر از بقیه این دوران را سپری کنند، پس انتظار می‌رود دیگر برای نرفتن این دوران دنبال بهانه‌های مختلف نباشند.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.