ال کلاسیکوی نیم فصل دوم لالیگا؛ شب عید 1401 | به گزارش گروه
فوتبال جهان

ال کلاسیکوی نیم فصل دوم لالیگا؛ شب عید 1401 | به گزارش گروه


به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، ال کلاسیکوی دوم فصل جاری لالیگای اسپانیا روز بیستم مارس (29 اسفند سال جاری) از ساعت 23: – زمان برگزاری مصاف دو غول فوتبال اسپانیا در نیمه دوم فصل جاری لالیگا اعلام شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، ال کلاسیکوی دوم فصل جاری لالیگای اسپانیا روز بیستم مارس (29 اسفند سال جاری) از ساعت 23:30 به وقت تهران در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد.

این سومین مصاف دو غول سنتی فوتبال اسپانیا در سال جاری است و در حالی به میزبانی کهکشانی ها برگزار می شود که هر دو بازی قبلی با پیروزی تیم مادریدی به پایان رسید.

اولین نبرد آنها در نیم فصل نخست لالیگا در تاریخ 24 اکتبر سال 2021 در ورزشگاه نوکمپ بود که رئال مادرید آن را با نتیجه 2 بر یک برد.

در دومین بازی که در نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا، در تاریخ 12 ژانویه در عربستان برگزار شد هم رئال مادرید با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید.

کلید واژه ها: اسپانیابرگزارلالیگالالیگای اسپانیافوتبال اسپانیاورزشگاه سانتیاگو برنابئوبرگزاریخبرگزاریسانتیاگو برنابئوورزشگاهنیم فصلورزشگاه نوکمپمادریدفوتبالرئال مادریدگزارشنیم فصل دوماسفندنشریهورزشینیمه نهاییکهکشانی هابازیگروهساعتمارسنیمهسانتیاگومیزبانیآ اسمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.