مسی در پاری سن ژرمن رنج می کشد | لئو باید به هر شکلی شده به بارسلونا بازگردد
فوتبال جهان

مسی در پاری سن ژرمن رنج می کشد | لئو باید به هر شکلی شده به بارسلونا بازگردد


کارلس رکساچ کسی که لیونل مسی را به جهانیان معرفی کرد، می گوید که هیچ کس حقایق جدایی ستاره آرژانتینی را از بارسلونا نمی داند و این موضوع ابهامات زیادی دارد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین به نقل از اسپوتنیک، لیونل مسی تابستان گذشته در حالی به تمدید قرارداد با بارسلونا بسیار نزدیک شده بود، با این باشگاه تمدید نکرد و به عنوان بازیکن آزاد راهی باشگاه پاری سن ژرمن شد.

دلیل عدم تمدید قرارداد مسی با بارسلونا، مشکلات مالی این باشگاه عنوان شد و مدیران جدید مدعی بودند که مدیریت قبلی در تمدید قرارداد این بازیکن غفلت کرده است.

کارلس رکساچ، کسی که به عنوان کاشف مسی شناخته می شود اما می گوید که واقعا کسی نمی داند که تابستان گذشته چه اتفاقی افتاد و دلایل جدایی لئو چی بوده است.

وی در این مورد به رادیو دپورتیوو در آرژانتین گفت: “ما هنوز حقیقت را در مورد خروج مسی نمی دانیم و مطمئن هستم که به موقع مشخص خواهد شد.

دوست داشتم او در بارسلونا بازنشسته شود.

مردی که در اینجا به جهانیان معرفی شد، دوست داشتم او به طور جدی و درست بازی کند و در اینجا بازی کند.

” رکساچ در ادامه در مورد حضور مسی در پی اس جی صحبت کرد و گفت:” مسی در پاری سن ژرمن رنج می برد.

آن ها فوتبال زیبا یا تماشایی به نمایش نمی گذارند وحتی به عنوان یک تیم بازی نمی کنند، آنها پیروز می شوند زیرا یک روز نیمار خوب است، روز دیگر مسی می درخشد، سپس نوبت امباپه می رسد.

آن ها هویت ندارند.

به عنوان یک تیم شناخته نمی شوند.

” وی در مورد بازگشت لئو به بارسلونا گفت:” مسی موظف است در هر نقشی که می خواهد به بارسلونا برگردد.

من دوست دارم که او در این جا باشد و در بارسلونا زندگی کند.

زندگی فوتبالی او باید در این جا به پایان برسد.

” رکساچ در حالی این صحبت ها را مطرح کرده که خود لئو مسی نیز در روز وداع با بارسلونا اظهار داشت که روزی به این باشگاه بازخواهد گشت زیرا وی باشگاه را خانه خود می داند.

کلید واژه ها: تمدید قراردادبارسلوناپاری سن ژرمنقراردادکارلس رکساچتمدیدباشگاهباشگاه پاری سن ژرمنلیونل مسیآرژانتینتمدید قرارداد مسیستاره آرژانتینیتابستانسن ژرمنبازیکنبازیکن آزادمشکلات مالیجداییگذشتهلیونلموردابهاماتمشکلاتآنلاینهمشهریمدیرانمدیریتمعرفینزدیکگزارشمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.